2016 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 487 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қыркүйекте № 4552 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 684 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 29.09.2016 № 684 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында 2016 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А.Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Каналинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 20 сәуірден бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі А.Халелов
2016 жылғы 08 тамыздағы №487
Бөрлі ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында 2016 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері
Оңтайлы мерзімдері
3 құрғақ дала аймағы
басталуы
аяқталуы
1.
Жаздық бидай
5 мамыр
25 мамыр
2.
Арпа
20 сәуір
5 мамыр
3.
Сұлы
20 сәуір
5 мамыр
4.
Тары
15 мамыр
25 мамыр
5.
Ноқат
1 мамыр
15 мамыр
6.
Күнбағыс
1 мамыр
15 мамыр
7.
Мақсары
5 мамыр
25 мамыр
8.
Күздік қара бидай
5 тамыз
20 тамыз
9.
Күздік бидай
15 тамыз
10 қыркүйек

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2016 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 8 августа 2016 года № 487. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 сентября 2016 года № 4552. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 684
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 29.09.2016 № 684.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Бурлинского района Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (А.Дарисов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж.Каналина.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 апреля 2016 года.
Аким района А.Халелов
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 08 августа 2016 года №487
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
3 зона сухостепная
начало
завершение
1.
Яровая пшеница
5 мая
25 мая
2.
Ячмень
20 апреля
5 мая
3.
Овес
20 апреля
5 мая
4.
Просо
15 мая
25 мая
5.
Нут
1 мая
15 мая
6.
Подсолнечник
1 мая
15 мая
7.
Сафлор
5 мая
25 мая
8.
Озимая рожь
5 августа
20 августа
9.
Озимая пшеница
15 августа
10 сентября