Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 244 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 сәуірде № 4338 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 мамырдағы № 252 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 04.05.2017 № 252 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Зеленов ауданы бойынша 2016 жылғы Зеленов ауданының қосымшаға сәйкес өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін.
2. "Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Зеленов ауданы әкімі аппаратының басшысы (М. Залмұқанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. А. Аманжолға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жақыпов
2016 жылғы 6 сәуірдегі № 244
Зеленов ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті
сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша
егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 16.08.2016 № 603 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 25 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері
Оңтайлы мерзімдері
3 құрғақ дала аймағы
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық арпа
2016 жылғы 1 мамыр
2016 жылғы 10 маусым
2
Сұлы
2016 жылғы 1 мамыр
2016 жылғы 10 маусым
3
Жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 6 апреля 2016 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 апреля 2016 года № 4338. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 4 мая 2017 года № 252
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 04.05.2017 № 252 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год по Зеленовскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Зеленовского района" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Руководителю аппарата акима Зеленовского района (М. Залмуканов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аманжол Р. А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района К. Жакупов
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района
от 6 апреля 2016 года № 244
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год по Зеленовскому району
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 16.08.2016 № 603 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 25 апреля 2016 года).
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
3 зона сухостепная
начало
завершение
1
Ячмень яровой
1 мая 2016 года
10 июня 2016 года
2
Овес
1 мая 2016 года
10 июня 2016 года
3
Пшеница яровая

2016 жылғы 15 мамыр
2016 жылғы 10 маусым
4
Күнбағыс
2016 жылғы 10 мамыр
2016 жылғы 10 маусым
5
Тары
2016 жылғы 20 мамыр
2016 жылғы 10 маусым
6
Күздік бидай
2016 жылғы 15 тамыз
2016 жылғы 10 қыркүйек
7
Мақсары
2016 жылғы 15 мамыр
2016 жылғы 10 маусым

15 мая 2016 года
10 июня 2016 года
4
Подсолнечник
10 мая 2016 года
10 июня 2016 года
5
Просо
20 мая 2016 года
10 июня 2016 года
6
Пшеница озимая
15 августа 2016 года
10 сентября 2016 года
7
Сафлор
15 мая 2016 года
10 июня 2016 года