Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 175 "Зеленов ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 393 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 маусымда № 4447 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 117 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 10.03.2017 № 117 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 13 "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12705 болып тіркелген) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 175 "Зеленов ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4311 тіркелген, 2016 жылғы 15 сәуірде "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған "Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесі бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Зеленов ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесі";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление акимата Зеленовского района от 26 февраля 2016 года № 175 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Зеленовского района"
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 июня 2016 года № 4447. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 117
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 10.03.2017 № 117 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12705), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зеленовского района от 26 февраля 2016 года № 175 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Зеленовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4311, опубликованное 15 апреля 2016 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета.";
в методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Зеленовского района, утвержденной указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Осы "Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 33-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 13 "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12705 болып тіркелген) сәйкес әзірленді және "Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің (бұдан әрі – "Б" корпусының қызметшілері) қызметін бағалаудың алгоритмін айқындайды.".
осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес 1, 2, 3, 4, 5 қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Зеленов ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Д. Залмұқанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М.Д. Залмұқановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жақыпов
2016 жылғы 24 мамырдағы № 393 "Зеленов ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесінің және жергілікті
бюджеттен қаржыланатын
аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
1-қосымша
Нысан
2016 жылғы 26 ақпандағы № 175
Зеленов ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
"Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшісінің жеке жұмыс жоспары
________________________________ жыл
(жеке жоспар құрастырылатын кезең)
Қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда):______________________
Қызметшінің лауазымы: ___________________________________
Қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
р/с
Шаралардың аталуы*
Іс-шараның нәтижесі
1
Іс-шара
2
Іс-шара
3
Іс-шара
4
Ескертпе:
- шаралар мемлекеттік органның стратегиялық мақсатына (мақсаттарына) қол жеткізуге бағытталуын, ол (олар) болмаған жағдайда қызметшінің функционалдық міндеттеріне сәйкестігін есепке ала отыра анықталады.
Іс-шаралардың саны мен күрделілігі мемлекеттік органға сәйкес келуі тиіс
Қызметші
Т.А.Ә. (болған жағдайда)______________
күні _________________________________
қолы ________________________________
Тікелей басшы
Т.А.Ә. (болған жағдайда)______________
күні _________________________________
қолы ________________________________
2016 жылғы 24 мамырдағы
№ 393 "Зеленов ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесінің және жергілікті
бюджеттен қаржыланатын
аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
2-қосымша
Нысан
2016 жылғы 26 ақпандағы № 175
Зеленов ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Бағалау парағы
_________________________ тоқсан_____ жыл
(бағаланатын кезең)
Бағаланатын қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда): ___________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: _________________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
________________________________________________________
Лауазымдық міндеттерді орындау бағасы:
№ р/с
Қызметшінің өзін-өзі бағалауы
Тікелей басшының бағалауы
Ескерту
Көтермеленетін көрсеткіштер мен қызмет түрлері туралы мәліметтер
Орындау тәртібін бұзу туралы мәліметтер
Еңбек тәртібін бұзу туралы мәліметтер
Көтермеленетін көрсеткіштер мен қызмет түрлері туралы мәліметтер
Орындау тәртібін бұзу туралы мәліметтер
Еңбек тәртібін бұзу туралы мәліметтер
1
2
3
Өзін-өзі бағалау нәтижесі:
Бағалау нәтижесі:
Қызметші
Т.А.Ә. (болған жағдайда)______________
күні _________________________________
қолы ________________________________
Тікелей басшы
Т.А.Ә. (болған жағдайда)______________
күні _________________________________
қолы ________________________________
2016 жылғы 24 мамырдағы
№ 393 "Зеленов ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесінің және жергілікті
бюджеттен қаржыланатын
аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
3-қосымша
Нысан
2016 жылғы 26 ақпандағы № 175
Зеленов ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Бағалау парағы
_________________________________________________ жыл
(бағаланатын жыл)
Бағаланатын қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда): ___________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: ___________________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
________________________________________________________
Жеке жоспарды орындау бағасы:
р/с
Аталуы
Маңызы
Қызметшінің өзін-өзі бағалау нәтижелері
Басшының бағалау нәтижелері
Ескерту
1
Іс-шара
2-ден 5 ке дейін
2
Іс-шара
2-ден 5 ке дейін
3
Іс-шара
2-ден 5 ке дейін
4
Қызметші
Т.А.Ә. (болған жағдайда)______________
күні _________________________________
қолы ________________________________
Тікелей басшы
Т.А.Ә. (болған жағдайда)______________
күні _________________________________
қолы ________________________________
2016 жылғы 24 мамырдағы
№ 393 "Зеленов ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесінің және жергілікті
бюджеттен қаржыланатын
аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
4-қосымша
Нысан
2016 жылғы 26 ақпандағы № 175 Зеленов ауданы әкімдігінің қаулысымен бекітілген
Айналмалы бағалау нәтижелері
__________________________________________________ жыл
(бағаланатын жыл)
Бағаланатын қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда): ___________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: ___________________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
________________________________________________________
№ р/с
Құзіреттін аталуы
Маңызы
Баға
(балл)
Тікелей басшы
1.
Бастамашылығы
2-ден 5 ке дейін
2.
Әрекеттестікке икемділігі
2-ден 5 ке дейін
3.
Қызметтік этиканы сақтау
2-ден 5 ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
Бағынышты адам
1.
Жұмысты жоспарлай білу
2-ден 5 ке дейін
2.
Жұмысқа негіздей білу
2-ден 5 ке дейін
3.
Қызметтік этиканы сақтау
2-ден 5 ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
Әріптесі
1.
Топта жұмыс істей білу
2-ден 5 ке дейін
2.
Қызметтік этиканы сақтау
2-ден 5 ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
2016 жылғы 24 мамырдағы
№ 393 "Зеленов ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесінің және жергілікті
бюджеттен қаржыланатын
аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
5-қосымша
Нысан
2016 жылғы 26 ақпандағы № 175
Зеленов ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
______________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_____________________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең (тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
№ р/с
Қызметшілердің Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Комиссияның бағалау нәтижелеріне түзетулері (болған жағдайда)
Комиссияның ұсыныстары
1.
2.
...
Комиссия қорытындысы:
_____________________________________________________________________
Тексерген:
Комиссия хатшысы: ___________________________ Күні: _____________
Т.А.Ә. (болған жағдайда), қолы)
Комиссия төрағасы: ___________________________ Күні: _____________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда), қолы)
Комиссия мүшесі: _____________________________ Күні: _____________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда), қолы)

"1. Настоящая методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета (далее – Методика) разработана в соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12705) и определяет алгоритм оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета (далее – служащие корпуса "Б").";
приложения 1, 2, 3, 4, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Зеленовского района (Залмуканов М.Д.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Залмуканова М.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района К. Жакупов
Приложение 1
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима
Зеленовского района" и
районных исполнительных
органов, финансируемых из
местного бюджета
от 24 мая 2016 года № 393
Форма
Утвержден постановлением акимата Зеленовского района от 26 февраля 2016 года № 175
Индивидуальный план работы административного
государственного служащего корпуса "Б"
__________________________________год
(период, на который составляется индивидуальный план)
Ф.И.О. (при его наличии) служащего: _________________________________
Должность служащего: _____________________________________________
Наименование структурного подразделения служащего: _____________________________________________________________________
№ п/п
Наименование мероприятий *
Результат мероприятия
1
Мероприятие
2
Мероприятие
3
Мероприятие
4
Примечание:
* - мероприятия определяются с учетом их направленности на достижение стратегической цели (целей) государственного органа, а в случае ее (их) отсутствия, исходя из функциональных обязанностей служащего.
Количество и сложность мероприятий должны быть сопоставимы по государственному органу.
Служащий
Ф.И.О. (при его наличии) _____________
дата _______________________________
подпись ___________________________
Непосредственный руководитель
Ф.И.О. (при его наличии) ________
дата ____________________________
подпись _________________________
Приложение 2
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима
Зеленовского района" и
районных исполнительных
органов, финансируемых из
местного бюджета от
24 мая 2016 года № 393
Форма
Утвержден постановлением
акимата Зеленовского района
от 26 февраля 2016 года № 175
Оценочный лист
___________________квартал ____ года
(оцениваемый период)
Ф.И.О. (при его наличии) оцениваемого служащего: ____________________
Должность оцениваемого служащего: __________________________________
Наименование структурного подразделения служащего: _____________________________________________________________________
Оценка исполнения должностных обязанностей:
№ п/п
Самооценка служащего
Оценка непосредственного руководителя
Примечание
Сведения о поощряемых показателях и видах деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
Сведения о поощряемых показателях и видах деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
1
2
3
Результат самооценки:
Результат оценки:
Служащий
Ф.И.О. (при его наличии) _____________
дата _______________________________
подпись ___________________________
Непосредственный руководитель
Ф.И.О. (при его наличии) ________
дата ____________________________
подпись _________________________
Приложение 3
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима
Зеленовского района" и
районных исполнительных
органов, финансируемых из
местного бюджета
от 24 мая 2016 года № 393
Форма
Утвержден постановлением
акимата Зеленовского района
от 26 февраля 2016 года № 175
Оценочный лист
__________________________________________________год
(оцениваемый год)
Ф.И.О. (при его наличии) оцениваемого служащего:_____________________
Должность оцениваемого служащего: __________________________________
Наименование структурного подразделения служащего: _____________________________________________________________________
Оценка выполнения индивидуального плана:
№ п/п
Наименование
Значение
Результаты самооценки служащего
Результаты оценки руководителя
Примечание
1
Мероприятие
от 2 до 5
2
Мероприятие
от 2 до 5
3
Мероприятие
от 2 до 5
4
Служащий
Ф.И.О. (при его наличии) _____________
дата _______________________________
подпись ___________________________
Непосредственный руководитель
Ф.И.О. (при его наличии) ________
дата ____________________________
подпись _________________________
Приложение 4
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима
Зеленовского района" и
районных исполнительных
органов, финансируемых из
местного бюджета
от 24 мая 2016 года № 393
Форма
Утвержден постановлением
акимата Зеленовского района
от 26 февраля 2016 года № 175
Лист круговой оценки
__________________________________________________год
(оцениваемый год)
Ф.И.О. (при его наличии) оцениваемого служащего: ____________________
Должность оцениваемого служащего: __________________________________
Наименование структурного подразделения служащего: _____________________________________________________________________
№ п/п
Наименование компетенции
Значение
Оценка (баллы)
Непосредственный руководитель
1.
Инициативность
от 2 до 5
2.
Способность к сотрудничеству
от 2 до 5
3.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО:
Подчиненный
1.
Умение планировать работу
от 2 до 5
2.
Умение мотивировать к работе
от 2 до 5
3.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО:
Коллега
1.
Умение работать в команде
от 2 до 5
2.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО:
Приложение 5
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима
Зеленовского района" и
районных исполнительных
органов, финансируемых из
местного бюджета
от 24 мая 2016 года № 393
Форма
Утвержден постановлением
акимата Зеленовского района
от 26 февраля 2016 года № 175
Протокол заседания Комиссии по оценке
______________________________________________________
(наименование государственного органа)
_________________________________________________________
(вид оценки: квартальная/годовая и оцениваемый период (квартал и (или) год)
Результаты оценки
№ п/п
Ф.И.О. (при его наличии) служащих
Сведения о результатах оценки
Корректировка Комиссией результатов оценки (в случае наличия)
Рекомендации Комиссии
1.
2.
...
Заключение Комиссии:
____________________________________________________________________
Проверено:
Секретарь Комиссии: ___________________________________ Дата: _____________
(Ф.И.О(при его наличии), подпись)
Председатель Комиссии: ________________________________ Дата: ____________
(Ф.И.О(при его наличии), подпись)
Член Комиссии: ________________________________________ Дата: _____________
(Ф.И.О(при его наличии), подпись)