Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қазанда № 4563 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 8-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 6-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4556 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4219 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6 733 639 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 768 986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 71 616 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 893 007 мың теңге:";
2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 6 961 092 мың теңге:";
3-тармақта:
2)тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 431 277 мың теңге көлемінде ескерілсін, оның ішінде:";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге –3 212 теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"Мичурин ауылдық округінің автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу және күтіп-ұстауға –134 496 теңге;";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 сентября 2016 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 октября 2016 года № 4563. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 8-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 8-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 сентября 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4556) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4219, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 6 733 639 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 768 986 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 71 616 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 893 007 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 6 961 092 тысячи тенге;";
в пункте 3:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 431 277 тысяч тенге, в том числе:";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на приобретение и доставку учебников – 3 212 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на текущий ремонт и содержание автомобильных дорог Мичуринского сельского округа – 134 496 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

34 329
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
159 377
1
Ауыл шаруашылығы
92 714
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 870
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
32 870
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23 643
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 743
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 900
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
36 201
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 073
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 300
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 074
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 098
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 300
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10 356
6
Жер қатынастары
18 712
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 712
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 012
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 700
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
47 951
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
47 951
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
47 951
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 877
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 877
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 877
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 709
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6 468
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

34 329
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
159 377
1
Сельское хозяйство
92 714
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 870
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32 870
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23 643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18 743
006
Капитальные расходы государственного органа
4 900
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
36 201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 073
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 300
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 074
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 098
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 300
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
10 356
6
Земельные отношения
18 712
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 712
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 012
007
Капитальные расходы государственного органа
4 700
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
47 951
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
47 951
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
47 951
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 877
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 877
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 877
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 709
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6 468
015
Капитальные расходы государственного органа