Сырым ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 469 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 4646 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сырым ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Сарсенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Сарсеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Шыныбеков
Сырым ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "21" желтоқсан № 469 қаулысына
қосымша
Сырым ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 80 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-104 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 маусымдағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 маусымдағы № 108 ""Сырым аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3538 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымдағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 94 ""Сырым аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 наурыздағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сырымского района
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 января 2017 года № 4646
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Сырымского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района (Е.Сарсенов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е.Сарсенова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Шыныбеков
Приложение
к постановлению акимата
Сырымского района
от "21" декабрь 2016 года № 469
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Сырымского района
1. Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2011 года № 80 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-10-104, опубликованное 1 июня 2011 года в газете "Сырым елі")
2. Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 4 мая 2014 года № 108 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Сырымский районный отдел предпринимательства"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3538, опубликованное 5 мая 2014 года в газете "Сырым елі")
3. Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 2 марта 2015 года № 93 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Сырымский районный отдел ветеринарии"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3850, опубликованное 26 марта 2015 года в газете "Сырым елі").