Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 желтоқсанда № 4612 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 10-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 27.01.2017 № 10-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4229 тіркелген, 2016 жылы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 003 489 мың теңге:
салықтық түсімдер – 411 328 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 536 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 589 025 мың теңге;
2) шығындар – 3 114 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 581 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 48 332 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 751 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -135 374 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 374 мың теңге:
қарыздар түсімі – 47 722 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -23 751 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 111 403 мың теңге.";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 1 074 506 мың теңге, соның ішінде:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 513 079 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 декабря 2016 года № 4612. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 января 2017 года № 10-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.01.2017 № 10-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36- 2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4229, опубликованное 28 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 003 489 тысяч тенге:
налоговые поступления – 411 328 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 536 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 589 025 тысяч тенге;
2) затраты – 3 114 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 581 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 48 332 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 751 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -135 374 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135 374 тысячи тенге:
поступление займов – 47 722 тысячи тенге;
погашение займов – -23 751 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 111 403 тысячи тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетные кредиты – 1 074 506 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 513 079 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:

"ауданның балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебін ұстауға – 31 883 мың теңге;";
жиырма бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жалпы білім беретін мектептердің оқу процессіне "Роботтық техника" элективтік курсын енгізуге – 17 437 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"анықталмаған сібір жарасы көмінділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 3 791 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"содержание детской юношеской спортивной школы района – 31 883 тысячи тенге;";
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
"внедрения в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" – 17 437 тысяч тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и проведение лабораторных исследований – 3 791 тысяча тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.