"Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1065 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 46 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 15053 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 13 ақпандағы № 71 бұйрығымен

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1065 "О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 46. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2017 года № 15053. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 февраля 2019 года № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 13.02.2019 № 71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1065 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12773 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 13.02.2019 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1065 "О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12773, опубликованный 15 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:

көрсетілген бұйрықпен бекітілген тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері мен Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141-жолдармен толықтырылсын:
"
130.
"Комек Азат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

перечень общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих товары и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, утвержденный указанным приказом, дополнить строками, порядковые номера 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, следующего содержания:
"
130.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Комек Азат"

131.
"Общества инвалидов Даму Ниет 2016" қоғамдық бірлестігі
132.
"Добровольное общество инвалидов "Мерей" қоғамдық бірлестігі
133.
"Pharm Express" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
134.
"Демеу" мүгедектерді қолдау қоғамы" қоғамдық бірлестігі
135.
"Производственное предприятие инвалидов "АКНИЕТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
136.
"Қыран - Батыс Мүгедектері" қоғамдық бірлестігі
137.
"ДОС" тәуелсіз өмір" Орталығы мүгедектерінің қоғамдық бірлестігі

131.
Общественное объединение "Общество инвалидов Даму Ниет 2016"
132.
Общественное объединение "Добровольное общество инвалидов "Мерей"
133.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Pharm Express"
134.
Общественное объединение "Общества поддержки инвалидов "Демеу"
135.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Производственное предприятие инвалидов "АКНИЕТ"
136.
Общественное объединение "Қыран - Батыс Мүгедектері"
137.
Общественное объединение инвалидов Центр "Независимая жизнь "ДОС"

138.
"Бірлік" мүгедек – кәсіпкерлердің қоғамы" қоғамдық бірлестігі
139.
"Көмек-Жетісу" мүгедектер қоғамдық бірлестігі
140.
"Қазақ Мүгедектің қоғамы" қоғамдық бірлестігі
141.
"Колганат-Караганда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері мен Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесіне енгізу қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

138.
Общественное объединение "Общество инвалидов-предпринимателей "Бірлік"
139.
Общественное объединение инвалидов "Көмек-Жетісу"
140.
Общественное объединение "Казахское общество инвалидов"
141.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Колганат-Караганда"
";
в Правилах включения в перечень общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих товары и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Осы Қағидаларда мынадай негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
орталық уәкілетті орган – халықты әлеуметтік қорғау саласындағы уәкілетті орган;
өтініш беруші – Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестігі немесе Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестігі құрған ұйым.";
4-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"6) тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері мен Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдар үшін – сәйкестік сертификатының көшірмесімен қоса, шығарылатын өнімнің тізбесі;";
12-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"5) тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері мен Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдар үшін – сәйкестік сертификатының көшірмесімен қоса, шығарылатын өнімнің тізбесі;".
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік қызметтер департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі бір данасын баспа және электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
Т. Дүйсенова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________ Б. Сұлтанов

"2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
центральный уполномоченный орган – уполномоченный орган в области социальной защиты населения;
заявитель – общественное объединение инвалидов Республики Казахстан или организация, созданная общественным объединением инвалидов Республики Казахстан.";
в подпункт 6) пункта 4 и подпункт 5) пункта 12 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Департаменту социальных услуг Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в одном экземпляре его копии в печатном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальное опубликование в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Жакупову С.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАН
Министр финансов
Республики Казахстан
____________ Б. Султанов

2017 жылғы 28 наурыз

28 марта 2017 года