"Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 23 маусымдағы № 263 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 7 тамызда № 15453 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 181 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.05.2020 № 181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларында:
2-тармақ алып тасталсын;
3-тармақтың екінші бөліміс мынадай редакцияда жазылсын:
"Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі мен субсидиялар нормаларын Министрлікке келісуге берген кезде субсидиялардың белгіленген нормасын негіздейтін (ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласында аккредитациясы бар және Қазақстан Республикасының резиденттері болып табылатын аграрлық бейінді ғылыми ұйымдармен келісілген әрбір субсидияланатын дақыл бойынша шығындар есептемелері), сондай-ақ басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі мен субсидиялар нормаларының облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлер палатасымен және қоғамдық кеңесімен келісілгенін растайтын құжаттар қоса беріледі.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 июня 2017 года № 263. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 августа 2017 года № 15453. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 мая 2020 года № 181
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.05.2020 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.3
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11094, опубликованный 8 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 исключить;
часть вторую пункта 3 изложить в следующей редакции:
"При предоставлении на согласование Министерству перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий прилагаются документы, обосновывающие установленную норму субсидий (расчеты затрат по каждой субсидируемой культуре, согласованные с научными организациями аграрного профиля, имеющими аккредитацию в сфере научной и научно-технической деятельности и являющимися резидентами Республики Казахстан), а также подтверждающие согласование перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий с палатой предпринимателей и общественным советом области, города республиканского значения, столицы.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. Субсидиялар ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге (бұдан әрі – ауылшартауарөндіруші) және (немесе) ауыл шаруашылығы кооперативтеріне (бұдан әрі – ауылшаркооперативі) жыл сайын осы Қағидаларда белгiленген тәртiпке сәйкес ағымдағы жылы шеккен, басым дақылдарды және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндіру және өткен жылғы желтоқсанда шеккен шығындарды ішінара өтеуге де субсидия төленетін майлы дақылдарды өндіру шығындарын ішінара өтеуге бөлiнедi.";
6-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұнда жазылсын:
"1) майлы дақылдар бойынша – қайта өңдеу кәсіпорнына қайта өңдеуге тапсырылған немесе өзінің қайта өңдеу құрылымдарына қайта өңдеуге өткізілген майлы дәндердің 1 тоннасына 100 %.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Ауылшартауарөндірушілер және (немесе) ауылшаркооперативтері осы Қағидалардың 7-тармағында көрсетілген мерзімдерде өтiнiмді:
бөлімге не "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына қағаз түрінде;
не "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы электрондық түрде береді.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. Өнімнің 1 тоннасына субсидиялар алу үшін ауылшартауарөндірушілер және (немесе) ауылшаркооперативтері өтінімде қосымша:
қайта өңдеу кәсіпорнымен жасалған ауыл шаруашылығы өнімін тапсыру туралы шарттардың;
қайта өңдеу кәсіпорны мен ауылшартауарөндіруші немесе ауылшаркооперативі арасында ауыл шаруашылығы өнімін қабылдап тапсыруды растайтын құжат және (немесе) қайта өңдеу кәсіпорны шеккен шығындарын (өтінім беру сәтіне) растайтын төлем құжаттарының;
майлы тұқымды меншікті шағын цехтарында қайта өңдеген кезде – ауылшартауарөндірушінің немесе ауылшаркооперативінің құрылымдық бөлімшелері арасында олардың басшылары қол қойған майлы тұқымды қабылдап тапсыруды растайтын құжат бар болуына қатысты мәліметтерді көрсетеді.";
13-тармақтың бірінші бөлімі келесі редакцияда жазылсын:
"13. Бөлiм ауылшартауарөндіруші және (немесе) ауылшаркооперативі ұсынған құжаттардың негiзiнде бес жұмыс күні iшiнде субсидиялар алуға арналған тiзiмдi жасайды және облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – басқарма) субсидиялар алуға арналған тізімді ұсынады.";
Қағидаларға 2 және 5-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

"4. Субсидии выделяются сельскохозяйственным товаропроизводителям (далее – сельхозтоваропроизводитель) и (или) сельскохозяйственным кооперативам (далее – сельхозкооператив) ежегодно в соответствии с порядком, установленным настоящими Правилами, на частичное возмещение затрат производства приоритетных культур и сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, понесенных в текущем году, и масличных культур, по которым субсидии выделяются также на частичное возмещение затрат, понесенных в декабре предыдущего года.";
в пункте 6:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) по масличным культурам – 100 % на 1 тонну маслосемян, сданных на переработку перерабатывающему предприятию либо переданных на переработку собственным перерабатывающим структурам.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Сельхозтоваропроизводители и (или) сельхозкооперативы в сроки, указанные в пункте 7 настоящих Правил, представляют заявку:
в бумажном виде в отдел либо в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан";
либо в электронном виде посредством веб-портала "электронного правительства".";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Для получения субсидий на 1 тонну продукции сельхозтоваропроизводители и (или) сельхозкооперативы указывают дополнительно в заявке сведения касательно наличия:
договоров с перерабатывающим предприятием о сдаче сельскохозяйственной продукции;
документов, подтверждающих передачу сельскохозяйственной продукции между сельхозтоваропроизводителем или сельхозкооперативом и перерабатывающим предприятием и (или) платежных документов, подтверждающих понесенные затраты (на момент подачи заявки) перерабатывающего предприятия;
при переработке маслосемян в собственных мини-цехах – документа, подтверждающего передачу маслосемян между структурными подразделениями сельхозтоваропроизводителя или сельхозкооператива, подписанный их руководителями.";
часть первую пункта 13 изложить в следующей редакции:
"13. Отдел на основании представленных сельхозтоваропроизводителем и (или) сельхозкооперативом документов в течение пяти рабочих дней составляет список на получение субсидий и направляет список на получение субсидий для представления в органы казначейства в управление сельского хозяйства области (города республиканского значения, столицы) (далее – управление).";
приложения 2 и 5 к Правилам изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың алтыншы және жетінші абзацтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
________________ Д. Абаев
2017 жылғы 26 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________ Б. Сұлтанов
2017 жылғы 11 шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы 10 шілде
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 23 маусымдағы
№ 263 бұйрығына
1-қосымша
Басым дақылдар өндiрудi
субсидиялау арқылы өсiмдiк
шаруашылығының
шығымдылығын және өнім
сапасын арттыруды, жанар-
жағармай материалдарының
және көктемгi егіс пен егiн
жинау жұмыстарын жүргiзу
үшін қажеттi басқа да тауарлық-
материалдық құндылықтардың
құнын және ауыл шаруашылығы
дақылдарын қорғалған
топырақта өңдеп өсіру
шығындарының құнын
субсидиялау қағидаларына
2-қосымша
Нысан
__________________________
ауданының (облыстық маңызы
бар қаланың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың)
ауыл шаруашылығы бөлімі (басқармасы)
Басым дақылдарды және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын ішінара өтеуге субсидиялар алуға арналған өтінім
____________________________________________________________ негізінде әрекет ететін
(құрылтай құжаты)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші немесе ауыл шаруашылығы кооперативі)
атынан бірінші басшы ____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы)
________________________________________________________________________________
мынадай алқапта ауыл шаруашылығы дақылдарының төмендегідей түрлерін өсіру үшін
субсидия бөлуді сұрайды:
_________________ гектар (тонна)*             _______________________
(алаңы, көлемі)                                     (дақыл)
_________________ гектар (тонна)*             _______________________
(алаңы, көлемі)                                     (дақыл)
_________________ гектар (тонна)*             _______________________
(алаңы, көлемі)                                     (дақыл)
* - керегінің асты сызылсын
Деректер көзі*
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік** немесе анықтама – заңды тұлға үшін
тіркеу нөмірі
тіркелген күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркелген күні
кім берді
2.
Жеке басын куәландыратын құжат – жеке тұлға үшін
жеке басын куәландыратын құжат нөмірі
ЖСН
кім берді
берілген күні
3.
Жер учаскесіне арналған сәйкестендіру және (немесе) құқық белгілейтін құжат
акт нөмірі
кадастрлық нөмірі
барлық алаңы, гектар
оның ішінде шабындық
нысаналы мақсаты
сәйкестендіру құжатының нөмірі және берілген күні, кім берді
жер пайдаланушының атауы
4.
Ағымдағы шоттың бар екендiгi туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы***
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
5.
Қайта өңдеу кәсіпорнымен жасалған ауыл шаруашылығы өнімін тапсыру туралы шарт
нөмірі
салыстырып тексеру актісі
өнім көлемі, тоннамен
6.
Ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші немесе ауыл шаруашылығы кооперативі мен қайта өңдеу кәсіпорны арасындағы ауыл шаруашылығы өнімін тапсыруды растайтын құжат
нөмірі
салыстырып тексеру актісі
өнім көлемі, тоннамен
7.
Қайта өңдеу кәсіпорнының жұмсаған шығындарын (өтінім беру сәтіне) растайтын төлем құжаттары
нөмірі және берілген күні
қайта өңдеу кәсіпорнының атауы
қайта өңдеу кәсіпорнының тұрған жерінің мекенжайы
8.
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің немесе ауыл шаруашылығы кооперативінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы майлы тұқымды тапсыруды растайтын құжат
нөмірі
берілген күні
майлы дақыл көлемі, тоннамен
9.
Жылжымайтын мүлiктi мемлекеттiк тiркеу жөнiндегi уәкiлеттi органның жылыжайдың болуы мен жұмыс алаңы туралы техникалық паспорты (қорғалған топырақта көкөніс өндірумен айналысатын ауылшартауарынөндірушілер үшін)
мекенжайы
кадастрлық нөмірі
түгендеу нөмірі
нысаналы мақсаты
қор санаты
10.
Ауыл шаруашылығы кооперативiнiң анықтамасы (бар болса)
нөмірі және берілген күні
кооператив атауы
Ескертпе:
* өтінім берушіден көрсетілген құжаттардың түпнұсқаларын және көшірмелерін талап етуге жол берілмейді;

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев шестого и седьмого пункта 1, которые вводятся в действие с 1 января 2018 года.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
_____________ Д. Абаев
26 июня 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_____________ Б. Султанов
11 июля 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Т. Сулейменов
10 июля 2017 года
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан
– Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 23 июня 2017 года № 263
Приложение 2
к Правилам субсидирования
повышения урожайности и
качества продукции
растениеводства, стоимости
горюче-смазочных материалов и
других товарно-материальных
ценностей, необходимых для
проведения весенне-полевых и
уборочных работ, путем
субсидирования производства
приоритетных культур и
стоимости затрат на
возделывание
сельскохозяйственных культур в
защищенном грунте
Форма
Отдел (управление) сельского хозяйства
____________ района (города областного значения,
города республиканского значения, столицы)
Заявка
на получение субсидий на частичное возмещение затрат производства приоритетных
культур и сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
________________________________________________________________________________
(сельскохозяйственный товаропроизводитель или сельскохозяйственный кооператив)
действующий на основании: _______________________________________________________
________________________________________________________________________________
(учредительный документ)
в лице первого руководителя ______________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), должность)
настоящим просит о выделении субсидии на производство приоритетных культур и
сельскохозяйственных культур в защищенном грунте:
____________________гектар (тонн)* ___________________________________,
(площадь, объем)                               (культура)
____________________гектар (тонн)* ___________________________________,
(площадь, объем)                               (культура)
____________________гектар (тонн)* ___________________________________,
(площадь, объем)                              (культура)
* - нужное подчеркнуть.
Источник данных*
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Свидетельство** или справка о государственной регистрации (перерегистрации) – для юридического лица
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
местонахождение
дата государственной регистрации
кем выдано
2.
Документ, удостоверяющий личность, – для физического лица
номер, документа удостоверяющий личность
ИИН
кем выдано
дата выдачи
3.
Идентификационный и (или) правоустанавливающий документ на земельный участок
номер акта
кадастровый номер
площадь всего, гектар
в том числе пашни
целевое назначение
номер и дата выдачи идентификационного документа, кем выдан
наименование землепользователя
4.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета***
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
5.
Договор с перерабатывающим предприятием о сдаче сельскохозяйственной продукции
номер
акт сверки
объем продукции в тоннах
6
Документ, подтверждающий передачу сельскохозяйственной продукции между сельскохозяйственным товаропроизводителем или сельскохозяйственным кооперативом и перерабатывающим предприятием
номер
акт сверки
объем продукции в тоннах
7.
Платежные документы, подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) перерабатывающего предприятия
номер и дата выдачи
наименование перерабатывающего предприятия
адрес местонахождения перерабатывающего предприятия
8.
Документ, подтверждающий передачу маслосемян между структурными подразделениями сельскохозяйственного товаропроизводителя или сельскохозяйственного кооператива
номер
дата выдачи
объем маслосемян в тоннах
9.
Технический паспорт уполномоченного органа по государственной регистрации недвижимости о наличии и рабочей площади теплицы (для сельскохозяйственных товаропроизводителей или сельскохозяйственных кооперативов, занятых производством овощей в защищенном грунте)
адрес
кадастровый номер
инвентарный номер
целевое назначение
категория фонда
10.
Справка сельскохозяйственного кооператива (при наличии)
номер и дата выдачи
наименование кооператива
Примечание:
* истребование оригиналов и копий указанных документов у заявителя запрещается;
** свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации)
юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона

** "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады;
*** ағымдағы шот ашқан немесе оның реквизиттері өзгерген жағдайда, ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші және ауыл шаруашылығы кооперативі өтінімге қоса ағымдағы шоттың бар екендігі туралы екінші деңгейдегі банк немесе ұлттық почта операторы анықтамасының түпнұсқасын береді.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Басшы       ______      __________________________________________________
(қолы)                   (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Мөрдің орны (бар болса)
20__ жылғы "__"_____________
Өтінім 20__ жылғы "__"_____________ қарауға қабылданды.
_________ ________________________________________________________________
(қолы)       (өтінішті қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 23 маусымдағы
№ 263 бұйрығына
2-қосымша
Басым дақылдар өндiрудi
субсидиялау арқылы өсiмдiк
шаруашылығының
шығымдылығын және өнім
сапасын арттыруды, жанар-
жағармай материалдарының
және көктемгi егіс пен егiн
жинау жұмыстарын жүргiзу
үшін қажеттi басқа да тауарлық-
материалдық құндылықтардың
құнын және ауыл шаруашылығы
дақылдарын қорғалған
топырақта өңдеп өсіру
шығындарының құнын
субсидиялау қағидаларына
2-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
Басқарма басшысы
_________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы, мөрі)
20___жылғы "___" _________
_____________ облысы бойынша басым ауыл шаруашылығы дақылдарын субсидиялауға ____ жылы бөлінген бюджеттік қаражаттың игерілуі жөніндегі жиынтық ақпарат
Р/с №
Ауыл шаруашылығы дақылдары
Егістік алаң, мың гектар
Сатып алынған немесе қайта өңдеуге өткізілген өнім көлемі, тоннамен
1 гектарға субсидиялау нормасы, теңге
1 тоннаға субсидиялау нормасы, теңге
Бөлінген субсидияның көлемі, мың теңге
Игерілген, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
Субсидия алған шаруашылық жүргізуші субъектілердің саны
Акционерлік қоғамдар
Жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер
бірлік
мың теңге
бірлік
мың теңге
1
2
3
4
5
Ұсақ (300 гектарға дейін)

Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной
регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств",
является действительным до прекращения деятельности юридического лица.
*** в случае открытия текущего счета или изменения его реквизитов
сельскохозяйственный товаропроизводитель и сельскохозяйственный кооператив прилагает
к заявке оригинал справки банка второго уровня или национального оператора почты о
наличии текущего счета.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об
ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с
законодательством Республики Казахстан.
Руководитель ___________ _____________________________________
(подпись)      (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ года
Заявка принята к рассмотрению "___" ________ 20__ года
___________ ___________________________________________________
(подпись)            (фамилия, имя, отчество (при наличии))
ответственного лица, принявшего заявку
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан
– Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 23 июня 2017 года № 263
Приложение 5
к Правилам субсидирования
повышения урожайности и
качества продукции
растениеводства, стоимости
горюче-смазочных материалов и
других товарно-материальных
ценностей, необходимых для
проведения весенне-полевых и
уборочных работ, путем
субсидирования производства
приоритетных культур и
стоимости затрат на
возделывание
сельскохозяйственных культур в
защищенном грунте
Форма
"Утверждаю"
Руководитель управления
______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
"___" __________ 20__ года
Сводная информация по освоению бюджетных средств, выделенных на
субсидирование приоритетных сельскохозяйственных культур
по _____________________ области в _____ году
Сельскохозяйственные культуры
Посевная площадь, гектар
Объем закупленной или сданной на переработку продукции, в тоннах
Норма субсидий на 1 гектар, тенге
Норма субсидий на 1 тонну, тенге
Объем выделенных субсидий, тысяч тенге
Освоено, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
Количество хозяйствующих субъектов, получивших субсидии
Акционерные общества
Товарищества с ограниченной ответственностью
единиц
тысяч тенге
единиц
тысяч тенге
1
2
3
4
5
Мелкие (до 300 гектар)