2017-2018 оқу жылына арналған жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар медициналық және фармацевтикалық мамандықтар бойынша кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 661 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 15675 болып тіркелді
2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 386 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2017-2018 оқу жылына арналған жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар медициналық және фармацевтикалық мамандықтар бойынша кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде оның көшірмесінің қазақ және орыс тілдеріндегі баспа және электрондық түрдегі бір данасын "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты осы бұйрыққа қосымшада көзделген денсаулық сақтау саласындағы білім беру және ғылым ұйымдарына мәлімет үшін жеткізуді және олармен 006 "Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету" бағдарламасы бойынша мемлекеттік сатып алу шарттарын жасауды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров по медицинским и фармацевтическим специальностям с послевузовским образованием на 2017-2018 учебный год
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 августа 2017 года № 661. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2017 года № 15675.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2017 года № 386 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2017-2018 учебный год" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку кадров по медицинским и фармацевтическим специальностям с послевузовским образованием на 2017-2018 учебный год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в одном экземпляре его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
4) доведение настоящего приказа до сведения организаций образования и науки в области здравоохранения, предусмотренных в приложении к настоящему приказу, и обеспечить заключение с ними договоров государственных закупок по программе 006 "Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся";
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л. М. Ақтаеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 28 тамыздағы
№ 661 бұйрығына
қосымша
2017-2018 оқу жылына арналған жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар медициналық және фармацевтикалық мамандықтар бойынша кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдар және білім беру ұйымдары
Бөлінген орындардың саны
Мамандықтың атауы
Мамандық бойынша бөлінген орындардың саны
Резидентура
1.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Астана медицина университеті" акционерлік қоғамы
163
6R110300 – Кардиология, оның ішінде балалар кардиологиясы
6 (оның ішінде балалар кардиологиясы – 3)
6R110400 – Ревматология, оның ішінде балалар ревматологиясы
6 (оның ішінде балалар ревматологиясы - 3)

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Приложение
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 августа 2017 года № 661
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров по медицинским и фармацевтическим специальностям с послевузовским образованием на 2017-2018 учебный год
Научные организации и организации образования в области здравоохранения Количество выделенных мест Наименование специальности Количество выделенных мест по специальности
1. Резидентура
1.
Акционерное общество "Медицинский университет Астана" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
163
6R110300 – Кардиология, в том числе детская
6 (в том числе детская – 3)
6R110400 – Ревматология, ч т.ч. детская
6 (в том числе детская – 3)

6R110500 – Аллергология және иммунология, оның ішінде балалар аллергологиясы және иммунологиясы
6
6R110600 – Гастроэнтерология, оның ішінде балалар гастроэнтерологиясы
6 (оның ішінде балалар гастроэнтерологиясы - 3)
6R110800 – Пульмонология, оның ішінде балалар пульмонологиясы
8 (оның ішінде балалар пульмонологиясы - 3)
6R111000 – Нефрология, оның ішінде балалар нефрологиясы
6 (оның ішінде балалар нефрологиясы - 3)
6R111300 – Инфекциялық аурулар, оның ішінде балалардың инфекциялық аурулары
9 (оның ішінде балалардың инфекциялық аурулары - 3)
6R111500 – Невропатология, оның ішінде балалар неврологиясы
9 (оның ішінде балалар неврологиясы - 3)
6R111900 – Сәулелік диагностика
15
6R112000 – Сәулелік терапия
3
6R112600 – Анестезиология және реаниматология, оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы
10 (оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы - 6)
6R113300 – Балалар хирургиясы
6
6R113400 – Онкология
6
6R113500 – Травматология және ортопедия, оның ішінде балалар травматологиясы және ортопедиясы
6
6R113600 – Урология және андрология, оның ішінде балалар урологиясы және андрологиясы
6
6R113700 – Офтальмология, оның ішінде балалар офтальмологиясы
7
6R113800 – Оториноларингология, оның ішінде балалар оториноларингологиясы
9
6R114200 – Педиатрия
6
6R114400 – Акушерия және гинекология, оның ішінде балалар гинекологиясы
30
6R114700 – Сот-медициналық сараптама
3
2.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
150
6R110300 – Кардиология, оның ішінде балалар кардиологиясы
6 (оның ішінде балалар кардиологиясы - 3)
6R110400 – Ревматология, оның ішінде балалар ревматологиясы
6 (оның ішінде балалар ревматологиясы - 3)
6R110500 – Аллергология және иммунология, оның ішінде балалар аллергологиясы және иммунологиясы
6
6R110900 – Эндокринология, оның ішінде балалар эндокринологиясы
6 (оның ішінде балалар эндокринологиясы - 3)
6R111000 – Нефрология, оның ішінде балалар нефрологиясы
6 (оның ішінде балалар нефрологиясы - 3)
6R111300 – Инфекциялық аурулар, оның ішінде балалардың инфекциялық аурулары
12 (оның ішінде балалардың инфекциялық аурулары - 6)
6R111500 – Невропатология, оның ішінде балалар неврологиясы
6 (оның ішінде балалар неврологиясы - 3)
6R111600 – Психиатрия
6
6R111900 – Сәулелік диагностика
12
6R112300 – Спорттық медицина
10
6R112800 – Кардиохирургия, оның ішінде балалар кардиохирургиясы
6
6R112900 – Ангиохирургия, оның ішінде балалар ангиохирургиясы
6
6R113400 – Онкология
6
6R113500 – Травматология және ортопедия, оның ішінде балалар травматологисы және ортопедиясы
6
6R113700 – Офтальмология, оның ішінде балалар офтальмологиясы
8
6R113800 – Оториноларингология, оның ішінде балалар оториноларингологиясы
8
6R114200 – Педиатрия
10
6R114300 – Неонатология
12
6R114400 – Акушерия және гинекология, оның ішінде балалар гинекологиясы
12
3.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6R110500 – Аллергология и иммунология, в том числе и детская
6
6R110600 – Гастроэнтерология, в том числе детская
6 (в том числе детская – 3)
6R110800 – Пульмонология, в том числе детская
8 (в том числе детская – 3)
6R111000 – Нефрология, в том числе детская
6 (в том числе детская – 3)
6R111300 – Инфекционные болезни, в том числе детские
9 (в том числе детская – 3)
6R111500 – Невропатология, в том числе детская
9 (в том числе детская – 3)
6R111900 – Лучевая диагностика
15
6R112000 – Лучевая терапия
3
6R112600 – Анестезиология и реаниматология, в том числе детская
10 (в том числе детская – 6)
6R113300 – Детская хирургия
6
6R113400 – Онкология
6
6R113500 – Травматология и ортопедия, в том числе детская
6
6R113600 – Урология и андрология, в том числе детская
6
6R113700 – Офтальмология, в том числе детская
7
6R113800 – Оториноларингология, в том числе детская
9
6R114200 – Педиатрия
6
6R114400 – Акушерство и гинекология, в том числе детская
30
6R114400 – Судебно-медицинская экспертиза
3
2.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный медицинский университет им. С.Д. Асфендиярова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
150
6R110300 – Кардиология, в том числе детская
6 (в том числе детская – 3)
6R110400 – Ревматология, в том числе
6 (в том числе детская – 3)
6R110500 – Аллергология и иммунология, в том числе детская
6
6R110900 – Эндокринология, в том числе детская
6 (в том числе детская – 3)
6R111000 – Нефрология, в том числе детская
6 (в том числе детская – 3)
6R111300 – Инфекционные болезни, в том числе детские
12 (в том числе детская – 6)
6R111500 – Невропатология, в том числе детская
6 (в том числе детская – 3)
6R111600 – Психиатрия
6
6R111900 – Лучевая диагностика
12
6R112300 – Спортивная медицина
10
6R112800 – Кардиохирургия, в том числе детская
6
6R112900 – Ангиохирургия, в том числе детская
6
6R113400 – Онкология
6
6R113500 – Травматология и ортопедия, в том числе детская
6
6R113700 – Офтальмология, в том числе детская
8
6R113800 – Оториноларингология, в том числе детская
8
6R114200 – Педиатрия
10
6R114300 – Неонатология
12
6R114400 – Акушерство и гинекология, в том числе детская
12
3.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный медицинский университет имени Марата Оспанова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан

6R110300 – Кардиология, оның ішінде балалар кардиологиясы
30 (оның ішінде балалар кардиологиясы - 3)
6R110500 – Аллергология және иммунология, оның ішінде балалар аллергологиясы және иммунологиясы
10
6R110600 – Гастроэнтерология, оның ішінде балалар гастроэнтерологиясы
18 (оның ішінде балалар гастроэнтерологиясы - 3)
6R110900 – Эндокринология, оның ішінде балалар эндокринологиясы
18 (оның ішінде балалар эндокринологиясы - 6)
6R111000 – Нефрология, оның ішінде балалар нефрологиясы
12 (оның ішінде балалар нефрологиясы - 3)
6R112600 – Анестезиология және реаниматология, оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы
5
14.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Акушерлiк, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
43
6R114400 – Акушерия және гинекология, оның ішінде балалар гинекологиясы
40
6R114500– Медициналық генетика
3
15.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
15
6R113500 – Травматология және ортопедия, оның ішінде балалар травматологиясы және ортопедиясы
15
16.
"Ұлттық ғылыми медициналық орталық" акционерлік қоғамы
30
6R110300 – Кардиология, оның ішінде балалар кардиологиясы
14 (оның ішінде балалар кардиологиясы - 3)
6R112600 – Анестезиология және реаниматология, оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы
10 (оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы - 6)
6R112800 – Кардиохирургия, оның ішінде балалар кардиохирургиясы
6
17.
"А.Н.Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы
19
6R111900 – Сәулелік диагностика
6
6R112600 – Анестезиология және реаниматология, оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы
10 (оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы - 6)
6R112800 – Кардиохирургия, оның ішінде балалар кардиохирургиясы
3
18.
"Құрмет Белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы
35
6R113700 – Офтальмология, оның ішінде балалар офтальмологиясы
35
19.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
54
6R111900 – Сәулелік диагностика
12
6R112000 – Сәулелік терапия
10
6R113400 – Онкология
32
20.
"Академик Б.О.Жарбосынов атындағы Урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы
10
6R113600 – Урология және андрология, оның ішінде балалар урологиясы және андрологиясы
10
21.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
17

6R110300 – Кардиология, в том числе детская
30 (в том числе детская – 3)
6R110500 – Аллергология и иммунология, в том числе и детская
10
6R110600 – Гастроэнтерология, в том числе детская
18 (в том числе детская – 3)
6R110900 – Эндокринология, в том числе детская
18 (в том числе детская – 6)
6R111000 – Нефрология, в том числе детская
12 (в том числе детская – 3)
6R112600 – Анестезиология и реаниматология, в том числе детская
5
14.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
43
6R114400 – Акушерство и гинекология, в том числе детская
40
6R114500 – Медицинская генетика
3
15.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт травматологии и ортопедии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
15
6R113500 – Травматология и ортопедия, в том числе детская
15
16.
Акционерное общество "Национальный научный медицинский центр"
30
6R110300 – Кардиология, в том числе детская
14 (в том числе детская – 3)
6R112600 – Анестезиология и реаниматология, в том числе детская
10 (в том числе детская – 6)
6R112800 – Кардиохирургия, в том числе детская
6
17.
Акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова"
19
6R111900 – Лучевая диагностика
6
6R112600 – Анестезиология и реаниматология, в том числе детская
10 (в том числе детская – 6)
6R112800 – Кардиохирургия, в том числе детская
3
18.
Акционерное общество "Казахский ордена "Знак Почета" научно-исследовательский институт глазных болезней"
35
6R113700 – Офтальмология, в том числе детская
35
19.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
54
6R111900 – Лучевая диагностика
12
6R112000 – Лучевая терапия
10
6R113400 – Онкология
32
20.
Акционерное общество "Научный центр урологии имени академика Б.У.Джарбусынова"
10
6R113600 – Урология и андрология, в том числе детская
10
21.
Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр педиатрии и детской хирургии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
17

6R113300 – Балалар хирургиясы
6
6R114200 – Педиатрия
11
БАРЛЫҒЫ
1500
1500
Магистратура
1.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Астана медицина университеті" акционерлік қоғамы
55
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
44
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
4
6М110500 – Медициналық-профилактикалық іс (ғылыми-педагогикалық)
4
6М110300 – Мейіргер ісі (ғылыми-педагогикалық)
3
2.
"Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті" акционерлік қоғамы
53
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
26
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
3
6М110500 – Медициналық-профилактикалық іс (ғылыми-педагогикалық)
4
6М110300 – Мейіргер ісі (Қазақстан-Финляндия ғылыми-педагогикалық)
20
3.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
40
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
20
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
4
6М110500 – Медициналық-профилактикалық іс (ғылыми-педагогикалық)
3
6М110400 – Фармация (ғылыми-педагогикалық)
12
6М110300 – Мейіргер ісі (ғылыми-педагогикалық)
1
4.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
18
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
13
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
1
6М110500 – Медициналық-профилактикалық іс (ғылыми-педагогикалық)
4
5.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қарағанды мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
35
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
20
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
3
6М110400 – Фармация (ғылыми-педагогикалық)
4
6М110500 – Медициналық-профилактикалық іс (ғылыми-педагогикалық)
5
6М110300 – Мейіргер ісі (ғылыми-педагогикалық)
3
6.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
13
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
8
6М110500 – Медициналық-профилактикалық іс (ғылыми-педагогикалық)
3
6М110300 – Мейіргер ісі (ғылыми-педагогикалық)
2
7.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы" акционерлік қоғамы
35
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
14
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
7
6М110400 – Фармация (ғылыми-педагогикалық)
9
6М110300 – Мейіргер ісі (ғылыми-педагогикалық)
5
8.
"Қазақ медициналық университеті "Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
58
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
43
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
15
9.
"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Қазақ–Түрік халықаралық университеті" мекемесі
9
6М110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
9
10.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын
4
6М110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
2
6М110500 – Медициналық-профилактикалық іс (ғылыми-педагогикалық)
2
Барлығы
320
320
Докторантура
1.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Астана медицина университеті" акционерлік қоғамы
20
6D110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
19
6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
1
2.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
20
6D110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
10
6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
4
6D110400 – Фармация (ғылыми-педагогикалық)
6
3.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қарағанды мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
17
6D110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
14
6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
3
4.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
7
6D110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
4
6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
3
5.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
17
6D110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
15
6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
2
6.
"Қазақ медициналық университеті "Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
14
6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
14
7.
"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Қазақ–Түрік халықаралық университеті" мекемесі
5
6D110100 – Медицина (ғылыми-педагогикалық)
4
6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау (ғылыми-педагогикалық)
1
барлығы
100
100

6R113300 – Детская хирургия
6
6R114200 – Педиатрия
11
ИТОГО
1500
1500
2.      Магистратура
1.
Акционерное общество "Медицинский университет Астана" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
55
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
44
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
4
6М110500 – Медико-профилактическое дело (научно-педагогическая)
4
6М110300 – Сестринское дело (научно-педагогическая)
3
2.
Акционерное общество "Казахский медицинский университет непрерывного образования"
53
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
26
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
3
6М110500 – Медико-профилактическое дело (научно-педагогическая)
4
6М110300 – Сестринское дело (Казахстанско-Финская научно-педагогическая)
20
3.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный медицинский университет им. С.Д. Асфендиярова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
40
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
20
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
4
6М110500 – Медико-профилактическое дело (научно-педагогическая)
3
6М110400 – Фармация (научно-педагогическая)
12
6М110300 – Сестринское дело (научно-педагогическая)
1
4.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный медицинский университет имени Марата Оспанова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
18
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
13
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
1
6М110500 – Медико-профилактическое дело (научно-педагогическая)
4
5.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный медицинский университет" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
35
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
20
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
3
6М110400 – Фармация (научно-педагогическая)
4
6М110500 – Медико-профилактическое дело (научно-педагогическая)
5
6М110300 – Сестринское дело (научно-педагогическая)
3
6.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный медицинский университет города Семей" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
13
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
8
6М110500 – Медико-профилактическое дело (научно-педагогическая)
3
6М110300 – Сестринское дело (научно-педагогическая)
2
7.
Акционерное общество "Южно-Казахстанская государственная фармацевтическая академия" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
35
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
14
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
7
6М110400 – Фармация (научно-педагогическая)
9
6М110300 – Сестринское дело (научно-педагогическая)
5
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский медицинский университет "Высшая школа общественного здравоохранения"
58
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
43
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
15
9.
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
9
6М110100 – Медицина (научно-педагогическая)
9
10.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби" Министерства образования и науки Республики Казахстан
4
6М110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
2
6М110500 – Медико-профилактическое дело (научно-педагогическая)
2
ИТОГО
320
320
3.      Докторантура
1.
Акционерное общество "Медицинский университет Астана" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
20
6D110100 – Медицина (научно-педагогическая)
19
6D110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
1
2.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный медицинский университет им. С.Д. Асфендиярова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
20
6D110100 – Медицина (научно-педагогическая)
10
6D110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
4
6D110400 – Фармация (научно-педагогическая)
6
3.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный медицинский университет" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
17
6D110100 – Медицина (научно-педагогическая)
14
6D110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
3
4.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный медицинский университет имени Марата Оспанова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
7
6D110100 – Медицина (научно-педагогическая)
4
6D110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
3
5.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный медицинский университет города Семей" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
17
6D110100 – Медицина (научно-педагогическая)
15
6D110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
2
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский медицинский университет "Высшая школа общественного здравоохранения"
14
6D110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
14
7.
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
5
6D110100 – Медицина (научно-педагогическая)
4
6D110200 – Общественное здравоохранение (научно-педагогическая)
1
ИТОГО
100
100