Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 158-653 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 cәуірде № 1100 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін оның көшірмесін мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкiм Ә. Исекешев
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту, еңбек және әлеуметтік
қорғау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е. Оспанов
_________________________
2017 жылғы 6 сәуірдегі
"Астана қаласының Қаржы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Р. Досаев
_________________________
2017 жылғы 6 сәуірдегі
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 6 сәуірдегі
№ 158-653 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы № 3-1-550қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 314 болып тіркелген, 2004 жылғы 30 наурызда "Астана хабары", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
2. "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы № 3-1-550қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 23-427қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 533 болып тіркелген, 2008 жылғы 14 маусымда "Астана хабары", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 6 апреля 2017 года № 158-653. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 апреля 2017 года № 1100
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны" направление копии настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Исекешев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
Государственного учреждения
"Управление занятости,
труда и социальной защиты
города Астаны"
Е. Оспанов
________________________
6 апреля 2017 года
Руководитель
Государственного учреждения
"Управление финансов
города Астаны"
Р. Досаев
________________________
6 апреля 2017 года
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 6 апреля 2017 года
№ 158-653
Перечень некоторых постановлений акимата города Астаны, утративших силу
1. Постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года № 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 314, опубликовано 30 марта 2004 года в газетах "Астана хабары", "Вечерняя Астана").
2. Постановление акимата города Астаны от 18 апреля 2008 года № 23-427п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года № 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 533, опубликовано 14 июня 2008 года в газетах "Астана хабары", "Вечерняя Астана").

3. "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы № 3-1-550қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 3 шілдедегі № 23-625қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 588 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 шілдеде "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
4. "Үйде тәрбиеленетiн және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтiк көмек көрсету Қағидасын бекiту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы № 3-1-550қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 158-467 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 723 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 мамырда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
5. "Үйде тәрбиеленетiн және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтiк көмек көрсету Қағидасын бекiту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы № 3-1-550қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 158-209 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 772 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 наурызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
6. "Үйде тәрбиеленетiн және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтiк көмек көрсету Қағидасын бекiту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы № 3-1-550қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 158-711 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 812 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 мамырда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

3. Постановление акимата города Астаны от 3 июля 2009 года № 23-625п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года № 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 588, опубликовано 30 июля 2009 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
4. Постановление акимата города Астаны от 20 апреля 2012 года № 158-467 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года № 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 723, опубликовано 12 мая 2012 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
5. Постановление акимата города Астаны от 18 февраля 2013 года № 158-209 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года № 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 772, опубликовано 14 марта 2013 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
6. Постановление акимата города Астаны от 29 апреля 2014 года № 158-711 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года № 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 812, опубликовано 24 мая 2014 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").