Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қазанда № 6097 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017– 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181 712 942,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 835 933,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 357 269,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 070,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161 516 669,5 мың теңге;
2) шығындар – 182 545 923,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 436 955,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 326 308,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 889 352,1 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 219 425,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 219 525,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -7 489 361,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7 489 361,0 мың теңге.".
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2017 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органы қарызының лимитi 27 617 363,4 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ә.Баймағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
29.09.2017
"Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Малғаждаров
29.09.2017
Ақмола облыстық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 6С-15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2017 года № 6097
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5634, опубликовано 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017 - 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 712 942,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 835 933,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 357 269,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 070,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161 516 669,5 тысяч тенге;
2) затраты – 182 545 923,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 436 955,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 326 308,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 889 352,1 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 219 425,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 219 525,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 489 361,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 489 361,0 тысяча тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2017 год в размере 27 617 363,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
Акмолинского областного
маслихата
А.Баймагамбетов
Секретарь
Амолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской
области
М.Мурзалин
29.09.2017
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Б.Малгаждаров
29.09.2017
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

278 891,3
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 523,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 442 860,7
029
Әдістемелік жұмыс
85 933,8
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
338 302,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 427,0
1
2
3
4
5
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
14 776,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
162 015,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 746 238,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 551 744,6
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
4 378 943,8
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
172 800,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 228 262,1
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
922 820,6
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
305 441,5
05
Денсаулық сақтау
15 636 837,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 456 423,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
255 481,1
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
383 308,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
637 347,4
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
108 161,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
107 182,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
289 905,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 928 419,6
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

278 891,3
013
Капитальные расходы государственного органа
11 523,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 442 860,7
029
Методическая работа
85 933,8
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
338 302,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
96 427,0
1
2
3
4
5
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
14 776,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
162 015,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 746 238,7
271
Управление строительства области
4 551 744,6
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 378 943,8
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
172 800,8
285
Управление физической культуры и спорта области
1 228 262,1
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
922 820,6
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
305 441,5
05
Здравоохранение
15 636 837,9
253
Управление здравоохранения области
15 456 423,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
255 481,1
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
383 308,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
637 347,4
006
Услуги по охране материнства и детства
108 161,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
107 182,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
289 905,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 928 419,6
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

1 410 526,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
15 078,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 529 842,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 668,5
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 913,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
295 658,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
424 966,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
203 565,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
460 129,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
586 808,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 120 866,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 549,2
1
2
3
4
5
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
455,5
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 407 985,9
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 012,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
3 901,7
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 359,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
29 337,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
180 414,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
180 414,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 866 939,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 539 396,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
259 958,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 410 526,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
15 078,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 529 842,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 668,5
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 913,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
295 658,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
424 966,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
203 565,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
460 129,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
586 808,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 120 866,0
029
Областные базы спецмедснабжения
81 549,2
1
2
3
4
5
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
455,5
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 407 985,9
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 012,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
3 901,7
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 359,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
29 337,0
271
Управление строительства области
180 414,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
180 414,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 866 939,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 539 396,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
259 958,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

652 458,5
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
291 855,4
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 731,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 165 611,3
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
8 791,2
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
216 469,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 107,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
660 187,2
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 821,9
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
245 749,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 484,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 762,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 121,0
1
2
3
4
5
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
91 574,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
477 032,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
252 683,3
261
Облыстың білім басқармасы
1 079 958,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 028 549,5
037
Әлеуметтік сауықтандыру

652 458,5
003
Социальная поддержка инвалидов
291 855,4
007
Капитальные расходы государственного органа
16 731,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 165 611,3
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
8 791,2
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
216 469,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 107,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
660 187,2
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 821,9
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
245 749,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 484,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
155 762,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 121,0
1
2
3
4
5
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
91 574,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
477 032,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
252 683,3
261
Управление образования области
1 079 958,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 028 549,5
037
Социальная реабилитация

51 409,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 273,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 273,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
108 949,9
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 906,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 043,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
112 330,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
112 330,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 409 955,8
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
10 525,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 525,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
221 263,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
221 263,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
318 113,1
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
318 113,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 793 944,4
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 485 875,5
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 405 381,1
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 902 687,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 066 110,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 371,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 178,0

51 409,0
263
Управление внутренней политики области
25 030,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 273,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 273,0
270
Управление по инспекции труда области
108 949,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 906,9
003
Капитальные расходы государственного органа
10 043,0
271
Управление строительства области
112 330,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
112 330,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 409 955,8
251
Управление земельных отношений области
10 525,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
10 525,0
253
Управление здравоохранения области
221 263,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
221 263,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
318 113,1
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
318 113,1
271
Управление строительства области
7 793 944,4
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 485 875,5
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 405 381,1
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 902 687,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12 066 110,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
56 371,2
005
Капитальные расходы государственного органа
12 178,0

255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
36 598 811,3
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
135 266,8
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
302 717,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 530,7
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 402,6
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
250 361,3
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
156 306,2
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
7 950 977,8
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
109 240,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 174 342,2
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
31 225,5
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 377 378,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
133 516,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 334 252,0
1
2
3
4
5
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
75 526,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 223 799,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 014 523,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
171 600,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
125 728,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

255
Управление сельского хозяйства области
36 598 811,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
135 266,8
002
Поддержка семеноводства
302 717,2
003
Капитальные расходы государственного органа
10 530,7
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 402,6
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
250 361,3
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
156 306,2
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
7 950 977,8
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
109 240,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 174 342,2
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
31 225,5
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 377 378,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
133 516,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 334 252,0
1
2
3
4
5
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
75 526,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 223 799,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 014 523,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
125 728,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

2 892 441,1
13
Басқалар
6 891 733,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
924 071,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
924 071,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
375 000,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
375 000,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
100 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
57 230,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
57 230,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 407 981,0
004
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000,0
014
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 127 086,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
170 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 895,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 265 032,7
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 265 032,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 762 418,8
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 762 418,8
14
Борышқа қызмет көрсету
5 419,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
5 419,7
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 196,3
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 223,4
15
Трансферттер
41 552 766,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
41 552 766,9
007
Субвенциялар
40 522 514,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
532 937,9
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
18 186,7
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

2 892 441,1
13
Прочие
6 891 733,5
253
Управление здравоохранения области
924 071,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
924 071,0
257
Управление финансов области
375 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
375 000,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
100 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100 000,0
261
Управление образования области
57 230,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
57 230,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 407 981,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
40 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 127 086,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
170 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
70 895,0
271
Управление строительства области
2 265 032,7
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 265 032,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 762 418,8
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 762 418,8
14
Обслуживание долга
5 419,7
257
Управление финансов области
5 419,7
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 196,3
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 223,4
15
Трансферты
41 552 766,9
257
Управление финансов области
41 552 766,9
007
Субвенции
40 522 514,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
532 937,9
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
18 186,7
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

5 820,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 352,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 132 414,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 082 889,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 525,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
103 399,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 399,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 725 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 725 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 103 761,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 612 039,7
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 409 922,0
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
910 176,7
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 291 941,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 491 722,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 522,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 093 913,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 085 181,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
239 981,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 396 798,0
259
Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы
337 283,0
001
Жергілікті деңгейде архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 836,0
002
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
310 447,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 166 123,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 820,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 352,0
261
Управление образования области
1 132 414,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 082 889,0
037
Социальная реабилитация
49 525,0
270
Управление по инспекции труда области
103 399,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
103 399,0
271
Управление строительства области
1 725 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 725 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 103 761,7
271
Управление строительства области
5 612 039,7
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 409 922,0
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
910 176,7
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 291 941,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 491 722,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
59 522,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 093 913,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 085 181,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
239 981,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 396 798,0
259
Управление архивов и документации области
337 283,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
26 836,0
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
310 447,0
262
Управление культуры области
1 166 123,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры

204 586,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 165 036,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 269,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
805 077,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
34 544,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
160 043,0
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
87 103,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 356 051,0
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
131 208,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
608 746,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
5 132,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
163 969,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
8 943 444,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
114 156,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
136,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 647 716,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 529 293,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
171 600,0
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
40 651,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
885 591,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 023,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 594,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
816 974,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
48 157,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 157,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

204 586,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 165 036,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
78 269,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
805 077,0
006
Охрана животного мира
34 544,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
160 043,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
87 103,0
255
Управление сельского хозяйства области
16 356 051,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
131 208,0
002
Поддержка семеноводства
608 746,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
5 132,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
163 969,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
8 943 444,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
114 156,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
136,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 647 716,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 529 293,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
40 651,0
719
Управление ветеринарии области
885 591,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
65 023,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 594,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
816 974,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
48 157,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
48 157,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

6 362 839,5
Сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге
506 800,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
307 300,0
Облыстың ветеринария басқармасы
939 463,5
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
709 655,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
229 808,5
Облыстың құрылыс басқармасы
178 803,0
Азаматтардын жекелеген санаттарына баспана сатып алуға
178 803,0
Облыстың мәдениет басқармасы
63 272,8
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
58 205,5
Мәдениет объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
5 067,3
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
676 809,5
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 060,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыру үшін мүгедектермен қарттарға стационарлық жағдайда арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 863,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
402 203,2
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
16 253,4
Халықты жұмыспен қамту орталықтарын электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
13 958,1
Азаматтардың жекеленген топтарына біржолғы ақшалай өтемақы төлеуге
217 011,8
"Е-Халық" ақпараттық жүйені іске асыруына
5 460,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
17 683,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
17 683,0
Атауы
Сома, мың теңге
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
17 683,0
Нысаналы даму трансферттерi
8 122 338,6
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
5 933 181,4
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
334 707,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 411 413,8
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
1 205 575,8
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
965 986,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 080 259,0
Әкімшілік ғимараттардың құрылысына
50 000,0
Көкшетау қаласының бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
720 054,0
Спорт объектілерін дамытуға
125 615,9
Мәдениет объектілерін дамытуға
12 000,0
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
27 569,3
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 624 605,8
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
532 056,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
269 904,5
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
136 366,0
Жарғылық капиталынын үлкейту
686 278,5
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
564 551,4
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
564 551,4

6 362 839,5
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
506 800,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
307 300,0
Управление ветеринарии области
939 463,5
На проведение противоэпизоотических мероприятий
709 655,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
229 808,5
Управление строительства области
178 803,0
На приобретение жилья отдельным категориям граждан
178 803,0
Управление культуры области
63 272,8
На ремонт объектов культуры
58 205,5
На укрепление материально-технической базы объектов культуры
5 067,3
Управление координации занятости и социальных программ области
676 809,5
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
11 060,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам в условиях стационара
10 863,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
402 203,2
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
16 253,4
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
13 958,1
На выплату единовременного пособия отдельным категориям граждан
217 011,8
На реализацию информационной системы "Е-Халык"
5 460,0
Управление архитектуры и градостроительства области
17 683,0
На разработку градостроительной документации
17 683,0
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые трансферты на развитие
8 122 338,6
в том числе:
Управление строительства области
5 933 181,4
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
334 707,0
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 411 413,8
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 205 575,8
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
965 986,6
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 080 259,0
На строительство административных зданий
50 000,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
720 054,0
На развитие объектов спорта
125 615,9
На развитие объектов культуры
12 000,0
На развитие теплоэнергетической системы
27 569,3
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 624 605,8
На развитие коммунального хозяйства
532 056,8
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
269 904,5
На развитие теплоэнергетической системы
136 366,0
Увеличение уставного капитала
686 278,5
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
564 551,4
На развитие транспортной инфраструктуры
564 551,4