"Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № А-11/501 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № А-10/411 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қазанда № 6116 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № А-3/89 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 25.02.2020 № А-3/89 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № А-11/501 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектілеріне ветеринариялық-санитариялық қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектісінің ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларға және талаптарға сәйкестігі туралы немесе анықталған бұзушылықтарды жоюға ұсынымдар бере отырып, мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектісінің ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларға және талаптарға сәйкес еместігі туралы ветеринариялық-санитариялық қорытынды (бұдан әрі – ветеринариялық-санитариялық қорытынды) немесе Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 7-1/418 бұйрығымен бекітілген "Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектілеріне ветеринариялық-санитариялық қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11959 болып тіркелген) 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіз болып табылады.";

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 2 ноября 2015 года № А-11/501 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии"
Постановление акимата Акмолинской области от 20 сентября 2017 года № А-10/411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 октября 2017 года № 6116. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № А-3/89
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25.02.2020 № А-3/89 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Акмолинской области от 2 ноября 2015 года № А-11/501 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5092, опубликовано 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарно-санитарного заключения на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора", утвержденным указанным постановлением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги - ветеринарно-санитарное заключение о соответствии объекта ветеринарным (ветеринарно-санитарным) правилам и требованиям или о несоответствии объекта ветеринарным (ветеринарно-санитарным) правилам и требованиям с рекомендацией об устранении выявленных нарушений (далее – ветеринарно-санитарное заключение), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарно-санитарного заключения на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 7-1/418 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11959) (далее – Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта.";

5-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) жауапты орындаушы ұсынылған құжаттардың толықтығын және қолданылу мерзімін тексереді – 1 жұмыс күні.
Өтініш берушімен толық емес құжаттарды ұсыну фактісі айқындалған немесе қолданылу мерзімі өткен құжаттарды анықтаужағдайында өтінішті әрі қарай қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлейді;";
8-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) жауапты орындаушы ұсынылған құжаттардың толықтығын және қолданылу мерзімін тексереді – 1 жұмыс күні.
Өтініш берушімен толық емес құжаттарды ұсыну фактісі айқындалған немесе қолданылу мерзімі өткен құжаттарды анықтау жағдайында өтінішті әрі қарай қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлейді;";
көрсетілген регламенттің 2-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жануарларды өсіруді, жануарларды союға дайындауды (союды), сақтауды, өңдеуді және сатуды жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жем және жемазық қоспаларын өндіру, сақтау және сату бойынша өндіріс объектілеріне тіркеу нөмірлерін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) аудандардың және Көкшетау, Степногорск қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - Бөлім);";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы.
Тіркеу нөмірін беру, өндіріс объектісі қызметінің түрінөзгерту, сою алаңдарының тіркеу нөмірін растау жағдайында:
1) Бөлімінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды іске асырады және "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқоры" мемлекеттік ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ) тіркеуді өткізеді – 25 минут.
Өтініш беруші құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған және (немесе) мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан жазбаша дәлелді бас тартады;
2) Бөлімінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны айқындайды – 30 минут;
3) Бөлімінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеруді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті берушіге тіркеу нөмірін беруге сұрату жібереді немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды – 1 жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті беруші тіркеу нөмірін беру туралы шешім шығарады, өндіріс объектісіне тіркеу нөмірін береді, растаманы ресімдейді және оны Бөліміне жібереді – 3 жұмыс күні;

подпункт 3) пункта 5 изложить в новой редакции:
"3) ответственный исполнитель проверяет полноту и срок действия представленных документов – 1 рабочий день.
В случае представления заявителем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;";
подпункт 3) пункта 8 изложить в новой редакции:
"3) ответственный исполнитель проверяет полноту и срок действия представленных документов – 1 рабочий день.
В случае представления заявителем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;";
приложение 2 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Присвоение учетных номеров объектам производства, осуществляющим выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организациям по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок", утвержденным указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) местные исполнительные органы районов и городов Кокшетау, Степногорск (далее - Отдел);";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
При присвоении учетного номера, изменении вида деятельности объекта производства, при подтверждении учетного номера убойных площадок:
1) сотрудник канцелярии Отдела осуществляет прием документов и проводит регистрацию в государственной информационной системе "Государственная база данных "Е-лицензирование" (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование") – 25 минут.
В случае представления заявителем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;
2) руководитель Отдела ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель Отдела осуществляет проверку документов, направляет запрос услугодателю на присвоение учетного номера либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 1 рабочий день;
4) услугодатель выносит решение о присвоении учетного номера, присваивает объекту производства учетный номер, оформляет подтверждение и направляет его в Отдел – 3 рабочих дня;

5) Бөлімінің басшысы "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ арқылы электрондық цифрлық қолтаңбамен (бұдан әрі - ЭЦҚ) растамаға немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды – 1 жұмыс күні;
6) Бөлімінің кеңсе қызметкері растаманы немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді және оны көрсетілетін қызметті алушыға береді – 20 минут;
Жүзеге асыратын қызмет түрінің өзгеруіне әкеліп соқтырмайтын өндіріс объектісі атауы және (немесе) ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны өзгерген жағдайда:
1) Бөлімінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды іске асырады және "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқоры" мемлекеттік ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ) тіркеуді өткізеді – 25 минут.
Өтініш беруші құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған және (немесе) мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан жазбаша дәлелді бас тартады;
2) Бөлімінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны айқындайды – 30 минут;
3) Бөлімінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеруді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті берушіге тіркеу нөмірін қайта рәсімдеуге сұрату жібереді немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды – 1 жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті беруші тіркеу нөмірін қайта рәсімдеу туралы шешім шығарады, өндіріс объектісіне тіркеу нөмірін қайта рәсімдейді, растаманы ресімдейді және оны Бөліміне жібереді – 2 жұмыс күні;
5) Бөлімінің басшысы "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ арқылы ЭЦҚ растамаға немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды – 1 жұмыс күні;
6) Бөлімінің кеңсе қызметкері растаманы немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді және оны көрсетілетін қызметті алушыға береді – 20 минут.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезеңділігін сипаттау:
Тіркеу нөмірін беру, өндіріс объектісі қызметінің түрінөзгерту, сою алаңдарының тіркеу нөмірін растау жағдайында:
1) Бөлімінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды іске асырады және "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқоры" мемлекеттік ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ) тіркеуді өткізеді – 25 минут.
Өтініш беруші құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған және (немесе) мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан жазбаша дәлелді бас тартады;

5) руководитель Отдела через ИС ГБД "Е-лицензирование" подписывает электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) подтверждение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 1 рабочий день;
6) сотрудник канцелярии Отдела регистрирует и выдает услугополучателю подтверждение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги - 20 минут.
При изменении наименования и (или) организационно-правовой формы, не повлекшее изменение вида осуществляемой деятельности объекта производства:
1) сотрудник канцелярии Отдела осуществляет прием документов и проводит регистрацию в государственной информационной системе "Государственная база данных "Е-лицензирование" (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование") – 25 минут.
В случае представления заявителем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;
2) руководитель Отдела ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель Отдела осуществляет проверку документов, направляет запрос услугодателю на переоформление учетного номера либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 1 рабочий день;
4) услугодатель выносит решение о переоформлении имеющегося учетного номера, переоформляет объекту производства учетный номер, оформляет подтверждение и направляет его в Отдел – 2 рабочих дня;
5) руководитель Отдела через ИС ГБД "Е-лицензирование" подписывает ЭЦП подтверждение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 1 рабочий день;
6) сотрудник канцелярии Отдела регистрирует и выдает услугополучателю подтверждение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги - 20 минут.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия).
При присвоении учетного номера, изменении вида деятельности объекта производства, при подтверждении учетного номера убойных площадок:
1) сотрудник канцелярии Отдела осуществляет прием документов и проводит регистрацию в государственной информационной системе "Государственная база данных "Е-лицензирование" (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование") – 25 минут.
В случае представления заявителем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;

"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - ветеринарлық паспорт бере отырып, ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру әдісінің бірімен жануарларға жеке нөмір, телнұсқасын, ветеринариялық паспорттан үзінді беру немесе Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 7-1/418 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11959 болып тіркелген) бекітілген "Ауыл шаруашылығы жануарларын ветеринариялық паспорт бере отырып бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - электрондық немесе қағаз түрінде.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіз болып табылады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – келесі шешімдерді көрсете отыра аттестаттау парағы:
1) аттестатталды;
2) қайта аттестаттауға жатады;
3) аттестатталған жоқ.
Немесе Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 7-1/418 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11959 болып тіркелген) бекітілген "Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық түрде.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіз болып табылады.";
5-тармақтың 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) жауапты орындаушы аттестаттау өткізу үшін қажетті құжаттарды дайындайды, аттестаттау өткізу кестесін әзірлейді, аттестаттауға жататын тұлғалардың тізімін айқындайды, ұйымдастырушылық түсіндіру жұмысын өткізеді, тестілеу сұрақтарын әзірлейді, аттестаттауға жататын тұлғалардың құжаттарын қабылдайды және талдайды – 5 жұмыс күні;

"3. Результат оказания государственной услуги - присвоение индивидуального номера животным одним из способов идентификации сельскохозяйственных животных с выдачей ветеринарного паспорта, выдача дубликата, выдача выписки из ветеринарного паспорта, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных, с выдачей ветеринарного паспорта", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 7-1/418 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11959), (далее – Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – электронная или бумажная.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта.";
в регламенте государственной услуги "Аттестация физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии", утвержденным указанным постановлением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги – аттестационный лист с указанием одного из решений:
1) аттестован;
2) подлежит повторной аттестации;
3) не аттестован.
Либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Аттестация физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 7-1/418 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11959) (далее – Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4 Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта.";
подпункты 3), 4) пункта 5 изложить в новой редакции:
"3) ответственный исполнитель проводит процедуру подготовки подготавливает необходимые документы для проведения аттестации, разрабатывает график проведения аттестации, определяет список лиц, подлежащих аттестации, проводит организационную разъяснительную работу, разрабатывает вопросы тестирования, принимает и анализирует документы лиц, подлежащих аттестации – 5 рабочих дней;

4) басшы аттестаттау кестесін бекітеді, аттестаттау комиссиясының құрамын айқындайды, аттестаттау мерзімдерін және комиссияның жұмыс кестесін белгілейді – 3 жұмыс күні;";
8-тармақтың 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) жауапты орындаушы аттестаттау өткізу үшін қажетті құжаттарды дайындайды, аттестаттау өткізу кестесін әзірлейді, аттестаттауға жататын тұлғалардың тізімін айқындайды, ұйымдастырушылық түсіндіру жұмысын өткізеді, тестілеу сұрақтарын әзірлейді, аттестаттауға жататын тұлғалардың құжаттарын қабылдайды және талдайды – 5 жұмыс күні;
4) басшы аттестаттау кестесін бекітеді, аттестаттау комиссиясының құрамын айқындайды, аттестаттау мерзімдерін және комиссияның жұмыс кестесін белгілейді – 3 жұмыс күні;";
көрсетілген регламенттің 2-қосымша осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 20 қыркүйектегі
№ А-10/411 қаулысына
1-қосымша
"Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және
қадағалау объектілеріне
ветеринариялық-санитариялық
қорытынды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектілеріне ветеринариялық-санитариялық қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерініңанықтамалығы
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 20 қыркүйектегі
№ А-10/411 қаулысына
2-қосымша
"Жануарларды өсіруді, жануарларды,
жануарлардан алынатын өнім мен
шикізатты дайындауды (союды),
сақтауды, өңдеуді және өткізуді жүзеге
асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-
ақ ветеринариялық препараттарды,
азықтар мен азықтық қоспаларды
өндіру, сақтау және өткізу жөніндегі
ұйымдарға есептік нөмірлер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Жануарларды өсіруді, жануарларды, жануарлардан алынатын өнім мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, азықтар мен азықтық қоспаларды өндіру, сақтау және өткізу жөніндегі ұйымдарға есептік нөмірлер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Тіркеу нөмірін беру, өндіріс объектісі қызметінің түрін өзгерту, сою алаңдарының тіркеу нөмірін растау жағдайында:
Тіркеу нөмірін беру, өндіріс объектісі қызметінің түрін өзгерту, сою алаңдарының тіркеу нөмірін растау жағдайында:
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 20 қыркүйектегі
№ А-10/411 қаулысына
3-қосымша
"Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау" мемлекеттiк көрсетілетін қызметтің регламентіне 2-қосымша
"Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы

4) руководитель утверждает график аттестации, определяет состав аттестационной комиссии, устанавливает сроки аттестации и график работы комиссии – 3 рабочих дня;";
подпункты 3), 4) пункта 8 изложить в новой редакции:
"3) ответственный исполнитель проводит процедуру подготовки подготавливает необходимые документы для проведения аттестации, разрабатывает график проведения аттестации, определяет список лиц, подлежащих аттестации, проводит организационную разъяснительную работу, разрабатывает вопросы тестирования, принимает и анализирует документы лиц, подлежащих аттестации – 5 рабочих дней;
4) руководитель утверждает график аттестации, определяет состав аттестационной комиссии, устанавливает сроки аттестации и график работы комиссии – 3 рабочих дня;";
приложение 2 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е.Я.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 сентября 2017 года
№ А-10/411
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарно–
санитарного заключения на
объекты государственного
ветеринарно–санитарного
контроля и надзора"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача ветеринарно–санитарного заключения на объекты государственного ветеринарно–санитарного контроля и надзора"
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 сентября 2017 года
№ А-10/411
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение учетных
номеров объектам производства,
осуществляющим выращивание
животных, заготовку (убой),
хранение, переработку и
реализацию животных,
продукции и сырья животного
происхождения, а также
организациям по производству,
хранению и реализации
ветеринарных препаратов,
кормов и кормовых добавок"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение учетных номеров объектам производства, осуществляющим выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организациям по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок"
При присвоении учетного номера, изменении вида деятельности объекта производства, при подтверждении учетного номера убойных площадок:
При изменении наименования и (или) организационно-правовой формы и не повлекшее изменение вида осуществляемой деятельности объекта производства:
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 сентября 2017 года
№ А-10/411
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Аттестация физических
и юридических лиц,
осуществляющих
предпринимательскую
деятельность в области
ветеринарии"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Аттестация физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии"