"2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 шілдедегі № А-7/304 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № А-12/588 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 6337 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 шілдедегі №А-7/304 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6049 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде 2017 жылғы 21 тамызда жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 20 желтоқсандағы

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 11 июля 2017 года № А-7/304 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2017-2018 учебный год"
Постановление акимата Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № А-12/588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2018 года № 6337
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2017-2018 учебный год" от 11 июля 2017 года №А-7/304 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6049, опубликовано 21 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2017 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 декабря 2017 года

№ А-12/588 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 11 шілдедегі
№ А-7/304 қаулысымен
бекітілген
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау үшін 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Код
Мамандық атауы
Біліктілігі
Күндізгі оқу нысаны бойынша
Орын саны
Оның ішінде қазақ тілінде оқытатын
9-сынып базасында
11-сынып базасында
1
Ақмола облысы білім басқармасының "Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, № 1 агротехникалық колледжі" КММ

№ А-12/588
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 11 июля 2017 года
№ А-7/304
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет средств местного бюджета на 2017-2018 учебный год
Наименование учебного заведения
Код
Наименование специальности
Квалификация
По очной форме обучения
Всего
В том числе с казахским языком обучения
На базе 9 класса
На базе 11 класса
1
КГУ "Агротехнический колледж № 1, село Коргалжын, Коргалжынский район" управления образования Акмолинской области