Станционный кентінің көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кенті әкімінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 05 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 6030 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде және Станционный кентіндегі тұрғындарының пікірін ескере отырып, Станционный кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Станционный кентінің "Линейная" көшесі "Оқжетпес" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Станционный кентінің әкімі Е.Байдалин

О переименовании улицы в поселке Станционный
Решение акима поселка Станционный города Кокшетау Акмолинской области от 28 июня 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июля 2017 года № 6030
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комисси от 21 октября 2016 года, с учетом мнения населения поселка Станционный, аким поселка Станционный РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Линейная" на улицу "Окжетпес" в поселке Станционный.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Станционный Е.Байдалин