Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-13/2 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 6С-20/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қыркүйекте № 6079 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-13/2 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5680 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 109 760,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 475 453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 097 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 77 060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 508 150,3 мың теңге;
2) шығындар – 5 090 932,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 989 702 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 991 264 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 562 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 50 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 50 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 020 873,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 020 873,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Морозова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
13.09.2017 ж.
"Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ш.Төлегенова
13.09.2017 ж.
Степногорск қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2016 года № 6С-13/2 "О бюджете города на 2017-2019 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13 сентября 2017 года № 6С-20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 сентября 2017 года № 6079
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2017-2019 годы" от 24 декабря 2016 года № 6С-13/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5680, опубликовано 12 января 2017 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 109 760,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 475 453 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 097 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 77 060 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 508 150,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5 090 932,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 989 702 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 991 264 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 562 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 020 873,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 020 873,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Морозова
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
13.09.2017 г.
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Степногорска"
Ш.Тулегенова
13.09.2017 г.
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

15 719,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 173,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
546,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
186 661,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145 474,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39 806,6
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 380,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
110 989
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102 473
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 516
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 531,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 401,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 222
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 702
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
206
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 302,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 107,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 195,1
02
Қорғаныс
142 233,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
142 233,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 639,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
139 394
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 020,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 020,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 020,3
04
Білім беру
3 134 532,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 444,2

15 719,8
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 173,5
003
Капитальные расходы государственного органа
546,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
186 661,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
145 474,2
003
Капитальные расходы государственного органа
39 806,6
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 380,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
110 989
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
102 473
022
Капитальные расходы государственного органа
8 516
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 531,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 401,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 222
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 702
015
Капитальные расходы государственного органа
206
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 302,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23 107,5
013
Капитальные расходы государственного органа
12 195,1
02
Оборона
142 233,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
142 233,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 639,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
139 394
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 020,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 020,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 020,3
04
Образование
3 134 532,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 444,2