Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 5947 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 01.11.2017 № 7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңына, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының қорытындысы бойынша 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 6 хаттамасының негізінде, Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып Астрахан ауданы әкімінің орынбасары Н.Сейілов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын, тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары Н.Сейіловқа жүктелсін.
4. Осы шешімнің әрекеті 2017 жылдың 19 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданнының әкімі Т.Ерсейітов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 10 мая 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 мая 2017 года № 5947. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 1 ноября 2017 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 01.11.2017 № 7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола по итогам внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 19 апреля 2017 года № 6, аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Астраханского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Астраханского района Н.Сеилова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Астраханского района Н.Сеилова.
4. Действие настоящего решения акима района распространяется на правоотношения, возникшие с 19 апреля 2017 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов