Астрахан ауданы әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 3 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 6160 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 3 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5947 тіркелген, 2017 жылғы 12 мамырда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары Н.Қ.Сейіловке жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

О признании утратившим силу решения акима Астраханского района от 10 мая 2017 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 1 ноября 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2017 года № 6160
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Астраханского района от 10 мая 2017 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5947, опубликовано 12 мая 2017 года в районной газете "Маяк").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Астраханского района Сеилова Н.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов