Первомай ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 2 шілдедегі № 1 "Лозовое ауылының көшесіне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5976 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Первомай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Первомай ауылдық округі әкімінің "Лозовое ауылының көшесіне атау беру туралы" 2010 жылғы 2 шілдедегі № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-133 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 тамызында "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Первомай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Первомай ауылдық
округінің әкімі
В.Дембицкий
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Г.Карасаева
12.05.17ж.
Астрахан ауданының
"Құрылыс, сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Н.Кулаков
12.05.17ж.

О внесении изменения в решение акима Первомайского сельского округа от 2 июля 2010 года № 1 "О присвоении наименования улице в селе Лозовое"
Решение акима Первомайского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 12 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2017 года № 5976
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Первомайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Первомайского сельского округа "О присвоении наименования улице в селе Лозовое" от 2 июля 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-133, опубликовано 13 августа 2010 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Первомайского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Первомайского
сельского округа
В.Дембицкий
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Астраханского района
Г.Карасаева
12.05.17г.
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел строительства,
архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Кулаков
12.05.17г.