Ақмола облысы Ерейментау ауданы Өлеңті ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 "Ерейментау ауданының Өлеңті ауылдық округінің аумағында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Өлеңті ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақмола облысның Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қазанда № 6099 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Өлеңті ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Ерейментау ауданы Өлеңті ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 "Ерейментау ауданының Өлеңті ауылдық округінің аумағында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4628 тіркелді, 2015 жылғы 7 ақпанда "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өлеңті ауылдық
округінің әкімі
А.Мұстафина

О признании утратившим силу решения акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 16 января 2015 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Улентинского сельского округа Ерейментауского района"
Решение акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 8 сентября 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2017 года № 6099
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Улентинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 16 января 2015 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Улентинского сельского округа Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4628, опубликовано 7 февраля 2015 года в газетах "Ереймен", "Ерейментау").
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Улентинского
сельского округа
А.Мустафина