"Степняк қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орынды белгілеу туралы" Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 наурыздағы № а-3/48 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № а-7/148 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 6026 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Степняк қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орынды белгілеу туралы" Еңбекшілдер ауданы әкімдігі 2017 жылғы 3 наурыздағы № а-3/48 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 5866 тіркелген, 2017 жылдың 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрдегі жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.Н.Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А.Мешелов

О признании утратившим силу постановления акимата Енбекшильдерского района от 3 марта 2017 года № а-3/48 "Об определении специально отведенного места для осуществления выездной торговли на территории города Степняка"
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10 июля 2017 года № а-7/148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июля 2017 года № 6026
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района от 3 марта 2017 года № а-3/48 "Об определении специально отведенного места для осуществления выездной торговли на территории города Степняка" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5866, опубликовано 11 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Нургалиева Р.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
А.Мешелов