Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № а-3/55 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № а-6/139 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 6034 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № а-5/100 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 02.05.2019 № а-5/100 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "Ақмола облысының білім беру, спорт және мәдениет ұйымдарына атау беру және қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 мамырдағы № 261 қаулысының негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № а-3/55 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 4696 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 09 маусымда жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының 1 қосымшасындағы 31 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"31 Сәуле ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шәрәпи Әлжанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Ақан Сері көшесі, 2Б құрылысы";
қаулының 2 қосымшасындағы 31 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"31 Сәуле ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шәрәпи Әлжанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ақан Сері көшесі, 2Б құрылысы".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.Н.Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкімі А.Қиықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
А.Овсяников

О внесении изменений в постановление акимата Енбекшильдерского района от 10 марта 2015 года № а-3/55 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 27 июня 2017 года № а-6/139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2017 года № 6034. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 2 мая 2019 года № а-5/100
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 02.05.2019 № а-5/100 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2017 года № 261 "О присвоении наименований и переименовании организаций образования, спорта и культуры Акмолинской области", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Енбекшильдерского района от 10 марта 2015 года № а-3/55 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4696, опубликовано 09 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
строку 31 приложения 1 к постановлению изложить в новой редакции:
"31 село Сауле, щит у здания государственного учреждения "Средняя школа имени Шарапи Альжанова" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Акана Серэ, строение 2Б";
строку 31 приложения 2 к постановлению изложить в новой редакции:
"31 село Сауле, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа имени Шарапи Альжанова" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Акана Серэ, строение 2Б".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Нургалиева Р.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского
района
А.Кииков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Енбекшильдерской районной
избирательной комиссии
А.Овсянников

"27" маусым 2017 жыл

"27" июня 2017 года