Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № С-8/3 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 қазандағы № С-15/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қарашада № 6145 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 111 бабына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № С-8/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5687 тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтарында "Еңбекшілдер жаршысы" - "Вести Енбекшильдерья" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2 936 201,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 794 820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 472 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 138 621,6 мың теңге;
шығындар – 2 930 456,1 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 6 697 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 914 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 217 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 38 300 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 39 251,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39 251,5 мың теңге.";
9 тармақтар жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 1000 теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Тастанбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Қиықов
"25" қазан 2017 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 25 қазандағы

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № С-8/3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 25 октября 2017 года № С-15/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 ноября 2017 года № 6145
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" от 26 декабря 2016 года № С-8/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5687, опубликовано 20 января 2017 года в районной газете "Еңбекшілдер жаршысы" - "Вести Енбекшильдерья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 936 201,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 794 820 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 472 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 138 621,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 930 456,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 697 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 914 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 217 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38 300 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 39 251,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 251,5 тысяч тенге.";
пунк 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 1000 тенге.":
Приложение 1, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Тастанбеков
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского
района Акмолинской
области
А.Кииков
"25" октября 2017 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 25 октября 2017 года

91925,5
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс шаралар өткізуге
194
Аңғал батыр ауылының Амангелді орта мектебінің күрделі жөндеуіне
88369,1
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
2284,4
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
1078
Ауданның ветеринария бөлімі
46501
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
3100
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
43401
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
55000
Степняк қаласының көше-жол жамылғысының ағымдағы жөндеуіне
30000
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарды жылу беру мезгіліне дайындауға
25000
Ауданның жұмыспен қамту әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22037,6
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
22037,6
Нысаналы даму трансферттері
184277,5
оның ішінде:
184277,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

91925,5
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
194
На капитальный ремонт Амангельдинской средней школы села Ангал батыр
88369,1
На приобретение и доставка учебников для школ
2284,4
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1078
Отдел ветеринарии района
46501
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
3100
На проведение противоэпизоотических мероприятий
43401
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
55000
На текущий ремонт улично-дорожного полотна города Степняк
30000
На подготовку к отопительному сезону
25000
Отдел занятости и социальных программ района
22037,6
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
22037,6
Целевые трансферты на развитие
184277,5
в том числе:
184277,5
Отдел строительства района (города областного значения)

145977,5
Невское ауылында 80 орындық мектептің құрылысына
90000
Құдықағаш ауылының Құдықағаш орта мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандық салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
4497,5
Мамай ауылында су құбыры желілерін қайта құру
51480
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
38300
"Степняк су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын үлкейтуге
38300
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ С-15/2 шешіміне
4 қосымша
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ С-8/3 шешіміне
7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар

145977,5
На строительство средней школы на 80 мест села Невское
90000
На разработку проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для Кудукагашской средней школы села Кудукагаш
4497,5
Реконструкция водопроводной сети в селе Мамай
51480
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
38300
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степняк су"
38300
Приложение 4
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 25 октября 2017 года
№ С-15/2
Приложение 7
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 26 декабря 2016 года
№ С-8/3
Затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Затраты