Есіл ауданының Есіл қаласында көшелерді, даңғылды, шағын аудандарды қайта атау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы № а-2/34 қаулысы және Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 ақпандағы № 11/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 5794 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, қала халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауданының Есіл қаласындағы көшелер, даңғыл, шағын аудандар қайта аталсын:
Комсомольская көшесін Қайым Мұхамедханов көшесіне;
Ленинградская көшесін Әлихан Бөкейханов көшесіне;
Киевская көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Школьная көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Южная көшесін Оңтүстік көшесіне;
Заводская көшесін Жібек жолы көшесіне;
Трудовая көшесін Еңбекшілер көшесіне;
Строительная көшесін Құрылысшылар көшесіне;
Мир көшесін Бейбітшілік көшесіне;
Дружба көшесін Достық көшесіне;
Пролетарская, Железнодорожная көшелерін Баубек Бұлқышев көшесіне;
Садовая, Резервная көшелерін Кәукен Кенжетаев көшесіне;
Деповская, Транспортная көшелерін Хамит Ерғалиев көшесіне;
Ветстанция, ДСУ-69, Кооперативная көшелерін, Промышленный даңғылын Өндіріс даңғылына;
Мостопоезд шағын ауданын Батыс шағын ауданына;
Северный шағын ауданын Солтүстік шағын ауданына.
2. Осы бірлескен Есіл ауданы әкімдігінің қаулысы және Есіл аудандық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының
әкімі
А.Қалжанов
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева

О переименовании улиц, проспекта, микрорайонов города Есиль Есильского района
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 2 февраля 2017 года № а-2/34 и решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 февраля 2017 года № 11/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 марта 2017 года № 5794
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения города, на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы, проспект, микрорайоны города Есиль Есильского района:
улицу Комсомольская на улицу Кайыма Мухамедханова;
улицу Ленинградская на улицу Алихана Бокейханова;
улицу Киевская на улицу Тауелсиздик;
улицу Школьная на улицу Ыбырая Алтынсарина;
улицу Южная на улицу Онтустик;
улицу Заводская на улицу Жибек жолы;
улицу Трудовая на улицу Енбекшилер;
улицу Строительная на улицу Курылысшылар;
улицу Мира на улицу Бейбитшилик;
улицу Дружбы на улицу Достык;
улицы Пролетарская, Железнодорожная на улицу Баубека Булкышева;
улицы Садовая, Резервная на улицу Каукена Кенжетаева;
улицы Деповская, Транспортная на улицу Хамита Ергалиева;
улицы Ветстанция, ДСУ-69, Кооперативная, проспект Промышленный на проспект Ондирис;
микрорайон Мостопоезд на микрорайон Батыс;
микрорайон Северный на микрорайон Солтустик.
2. Настоящее совместное постановление акимата Есильского района и решение Есильского районного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Аким Есильского
района
А.Калжанов
Председатель сессии
районного маслихата
А.Господарь
Секретарь
районного маслихата
С.Агымбаева