2018-2020 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6288 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 74705,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 48800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7905,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 18000,0 мың теңге;
2) шығындар - 74705,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 16.05.2018 № 6С-23/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 18000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2-1. 2018 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде 7905,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 16.05.2018 № 6С-23/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Мыңбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан

О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2018-2020 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С-18/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2018 года № 6288.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Державинск Жаркаинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 74705,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 48800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7905,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 18000,0 тысяч тенге;
2) затраты - 74705,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2018 № 6С-23/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2018 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 18000,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете города Державинск на 2018 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 7905,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2018 № 6С-23/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж.Мынбаев
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского
района
М.Балпан