Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тассуат ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тассуат ауылы әкімінің 2017 жылғы 2 наурыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5864 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңындағы 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңындағы 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, тұрғындардың пікірін ескере отырып, жергілікті ұйымы жиналысының 2016 жылғы 27 қыркүйектегі №5 хаттамасы негізінде, Тассуат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Жаркайың ауданы Тассуат ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Тассуат ауылының Советская көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
2) Тассуат ауылының Набережная көшесі Әлихан Бөкейханұлы көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тассуат ауылының
әкімі
М.Мұратов

О переименовании улиц в селе Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области
Решение акима села Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области от 2 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 апреля 2017 года № 5864
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, с учетом мнения населения, на основании протокола местного сообщества № 5 от 27 сентября 2016 года, аким села Тассуат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области:
1) улицу Советская села Тассуат на улицу Ыбырая Алтынсарина;
2) улицу Набережную села Тассуат на улицу Алихана Бокейханова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Тассуат М.Муратов