Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 тамыздағы № 6С-15-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қыркүйекте № 6067 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының, 4 тармағына, 111-бабының, 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылдың 10 қаңтарында № 5685 тіркелген, "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде 2017 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2950186,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 669346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4685 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2259905,1 мың теңге;
2) шығындар – 2992813,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14557,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18370 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18370 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 75554,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75554,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
С.Әбішева
Жақсы аудандық
мәслихатының
хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының
әкімі
Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 августа 2017 года № 6С-15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 сентября 2017 года № 6067
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111, Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан от 23 января 2001 года, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2017 года № 5685, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2950186,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 669346 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4685 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16250 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2259905,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2992813,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14557,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18370 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18370 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 75554,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75554,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
С.Абишева
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков