2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қазандағы № а-9/226 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 6162 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Занының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 23 октября 2017 года № а-9/226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2017 года № 6162
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год.

2. "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қантардағы № а-1/19 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5761 тіркелген, 2017 жылдың 2 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрдегі жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаксынского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" от 31 января 2017 года № а-1/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5761, опубликовано 2 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Сейдахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков
Жақсы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "23" қазандағы
№ а-9/226 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-аналардың бір айға төлемінің мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
1
Балабақша

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Сейдахметову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Суюндуков
Утвержден
постановлением акимата
Жаксынского района
от "23" октября 2017 года
№ а-9/226
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
1
Детский сад