Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 6ВС-18-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 6233 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, 3 тармағының 2-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5685 тіркелген, "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде 2017 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2953685,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 669016 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4972 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16293 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2263404,7 мың теңге;
2) шығындар – 2996313,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15088,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8737,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18370 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18370 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 76085,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76085,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2017 года № 6ВС-18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2017 года № 6233
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, пунктом 1, подпунктом 2-2) пункта 3 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан от 23 января 2001 года, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5685, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2953685,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 669016 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4972 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16293 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2263404,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2996313,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15088,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8737,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18370 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18370 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 76085,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76085,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков

11441,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9867,3
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
200
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1374
1
123
Жақсы ауданының Жанақима ауылдық округі әкімінің аппараты
17374,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14527
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
366,9
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2481
1
123
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
17690,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12050
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
3579,9
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2061
1
123
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
12269,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8601
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
3050
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
618,8
1
123
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
9028,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8332
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
696,5
1
123
Жақсы ауданының Кызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9679,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9130
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
549,2
1
123
Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты
12474,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8696,8
022
Мемлекеттік органдардың капиталдық шығындары
3050
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

11441,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9867,3
022
Капитальные расходы государственного органа
200
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1374
1
123
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
17374,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14527
022
Капитальные расходы государственного органа
366,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2481
1
123
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
17690,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12050
022
Капитальные расходы государственного органа
3579,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2061
1
123
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
12269,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8601
022
Капитальные расходы государственного органа
3050
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
618,8
1
123
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
9028,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8332
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
696,5
1
123
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9679,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9130
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
549,2
1
123
Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района
12474,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8696,8
022
Капитальные расходы государственного органа
3050
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года