2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 6323 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 42478 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19799,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4844,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17834 мың теңге.
2) шығындар – 42478 мың теңге.
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 6ВС-31-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақима ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 29029,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7141,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13408 мың теңге.
2) шығындар – 29029,6 мың теңге.
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 6ВС-31-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 23198,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7590,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 666,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14941 мың теңге.

О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2018-2020 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2018 года № 6323.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 42478 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19799,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4844,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17834 тысяч тенге.
2) затраты – 42478 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2018 № 6ВС-31-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29029,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7141,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13408 тысяч тенге.
2) затраты – 29029,6 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2018 № 6ВС-31-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 23198,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7590,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 666,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14941 тысяч тенге.

2) шығындар – 23198,5 мың теңге.
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 6ВС-31-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, кент, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 46183,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 17834,0 мың теңге;
Жаңақима ауылдық округіне 13408,0 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 14941,0 мың теңге.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Г.Мұхамбетжанова
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков

2) затраты – 23198,5 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2018 № 6ВС-31-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2018 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, поселков, сельских округов, в сумме 46183,0 тыс.тенге, в том числе:
Аппарату Акима села Жаксы 17834,0 тыс.тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 13408,0 тыс.тенге;
Запорожскому сельскому округу 14941,0 тыс.тенге.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
сессии Жаксынского
районного маслихата
Г.Мухамбетжанова
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков