Зеренді ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17-134 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6285 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 884 899,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 113 327,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 045,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 77 962,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 680 564,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 098 949,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 171 867,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 214 666,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 798,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 340,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11 340,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 397 257,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 397 257,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 11.12.2018 № 31-226 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетінен берiлетiн 2 533 253 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен 64 384 мың теңге сомасында ауылдық округтер бюджетіне берілетін субвенция көлемі аудандық бюджетте 2018 жылға қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ақкөл – 7 896 мың теңге;
Алексеевка – 12 063 мың теңге;
Бұлақ – 13 058 мың теңге;
Зеренді – 1 831 мың теңге;
Қонысбай – 5 051 мың теңге;
Күсеп – 10 333 мың теңге;
Чаглинка – 14 152 мың теңге.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 35 459 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 және 2017 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.

О бюджете Зерендинского района на 2018 - 2020 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2017 года № 17-134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2018 года № 6285.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 884 899,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 113 327,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 045,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 77 962,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 680 564,1 тысяч тенге;
2) затраты – 6 098 949,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 171 867,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 214 666,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 798,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 340,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 340,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 397 257,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 397 257,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2018 № 31-226 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 2 533 253 тысячи тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов в сумме 64 384 тысяч тенге, в том числе:
Аккольскому – 7 896 тысяч тенге;
Алексеевка – 12 063 тысячи тенге;
Булакскому – 13 058 тысяч тенге;
Зерендинскому – 1 831 тысяча тенге;
Конысбайскому – 5 051 тысяча тенге;
Кусепскому – 10 333 тысячи тенге;
Чаглинскому – 14 152 тысячи тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 35 459 тысяч тенге.

6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерiлсiн.
7. 2018 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 41 992 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Тiзбе бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде қызмет iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
10. 2018 жылға арналған ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту.10-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 06.04.2018 № 22-178 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына бөліп берілетін трансферттер 8 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
12. Заңнаманың өзгеруіне байланысты, жоғары бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте қаражат қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
2018 жылдан 2020 жылға дейін жұмыс беруші міндетті зейнетақы жарналарын енгізу кезеңін кейінге қалдыру;
жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға ұстап қалу мөлшерлемесін төмендету.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 41 992 тысячи тенге.
8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы села, сельских округов на 2018 год согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2018 № 22-178 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 8.
12. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства, в том числе:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.

13. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Перешивкин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі М.Мұстафин
2017 жылғы "21" желтоқсан
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет

13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В.Перешивкин
Секретарь районного маслихата К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района М.Мустафин
"21" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 21 декабря 2017 года
№ 17-134
Бюджет района на 2018 год

400,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
150019,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122771,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16709,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10539,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
142148,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142148,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38710,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19978,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3950,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14782,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37879,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35890,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1209,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
780,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12005,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12005,4
02
Қорғаныс
7308,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7308,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7108,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
200,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000,0
04
Бiлiм беру
3853545,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16568,1
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
16568,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3632219,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

400,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
150019,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
122771,9
003
Капитальные расходы государственного органа
16709,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10539,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142148,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142148,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38710,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19978,5
013
Капитальные расходы государственного органа
3950,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
14782,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37879,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35890,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1209,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
780,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12005,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12005,4
02
Оборона
7308,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7308,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7108,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000,0
04
Образование
3853545,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16568,1
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
16568,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
3632219,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

10970,8
003
Жалпы білім беру
3117626,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1400,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76564,0
006
Балаларға қосымша білім беру
89348,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
192412,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24898,1
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
91476,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
27160,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
204757,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
204757,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
292037,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
280015,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42096,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56101,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36871,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1695,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38981,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1009,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
671,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44798,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10017,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34841,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8583,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

10970,8
003
Общеобразовательное обучение
3117626,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1400,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76564,0
006
Дополнительное образование для детей
89348,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
192412,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24898,1
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
91476,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27160,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
204757,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
204757,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
292037,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
280015,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42096,0
002
Программа занятости
56101,1
005
Государственная адресная социальная помощь
36871,0
006
Оказание жилищной помощи
1695,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38981,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1009,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
671,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44798,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10017,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34841,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
8583,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

15426,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4840,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5468,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3711,0
480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) туризм бөлімі
6994,0
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6994,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
153717,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25228,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25228,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17279,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13752,7
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3527,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19316,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14043,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1398,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3875,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
91893,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16095,3
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1884,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
69933,6
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1981,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21308,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10301,2
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10301,2
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11006,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5233,8
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

15426,0
004
Капитальные расходы государственного органа
4840,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5468,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3711,0
480
Отдел туризма района (города областного значения)
6994,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
6994,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
153717,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25228,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25228,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17279,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13752,7
006
Капитальные расходы государственного органа
3527,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19316,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14043,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1398,0
007
Капитальные расходы государственного органа
3875,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
91893,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16095,3
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1884,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
69933,6
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1981,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21308,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10301,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10301,2
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11006,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5233,8
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов

25224,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
91506,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2480,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
185455,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175619,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31063,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
9724,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11607,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1695,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52664,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1115,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
671,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39735,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10017,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17328,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9836,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7168,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2668,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
349474,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
339,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
339,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20940,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5940,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
15000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
328195,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
288886,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

25224,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
91506,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2480,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
185455,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175619,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31063,0
002
Программа занятости
9724,0
005
Государственная адресная социальная помощь
11607,0
006
Оказание жилищной помощи
1695,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52664,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1115,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
671,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39735,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10017,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17328,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9836,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7168,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2668,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
349474,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
339,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
339,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20940,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5940,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
328195,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
288886,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

39309,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
253941,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
190312,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8514,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
136660,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
36399,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8739,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
41792,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21019,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14500,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6273,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
21837,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15426,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2700,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3711,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69329,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24386,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24386,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13519,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13519,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12016,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12016,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
19408,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16864,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2120,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
424,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13239,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13239,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

39309,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
253941,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
190312,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8514,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
136660,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
36399,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8739,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
41792,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21019,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14500,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6273,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
21837,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15426,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2700,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3711,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69329,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24386,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24386,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13519,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13519,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12016,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12016,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
19408,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16864,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2120,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
424,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13239,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13239,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

124104,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76828,3
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
23207,4
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
23264,0
Республикалық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17422,9
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5480,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4351,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
382,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2721,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24,0
Бюджеттік кредиттер
257518,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
257518,7
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
214666,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 және 2017 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
35458,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу сомаларын бөлу
7340,0
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
53,8
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары бюджеттің шығындарын өтеуге ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару
185505,2
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 11.12.2018 № 31-226 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
921005,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
921005,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

124104,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76828,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
23207,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
23264,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
17422,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5480,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4351,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
382,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2721,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
24,0
Бюджетные кредиты
257518,7
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
257518,7
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
214666,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
35458,9
Распределение сумм досрочного погашения бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
7340,0
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
53,8
Возврат целевых текущих трансфертов на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
185505,2
Приложение 5
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 21 декабря 2017 года
№ 17-134
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2018 № 31-226 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
921005,5
Целевые текущие трансферты
921005,5
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)

41722,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
12980,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24782,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3960,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
490902,0
Зеренді ауданы Садовый ауылдық округі Заречное ауылындағы Чаглинка өзені арқылы өтетін көпір салу үшін ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу арқылы жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
18503,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
33600,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы көше-жол жүйесін ағымдағы жөндеу
33600,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
438799,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71833,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
69485,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1900,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
448,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
293975,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы құрылысына су желілерінің құрылысы

41722,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
12980,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение и доставку учебников для школ
24782,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3960,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
490902,0
Разработка пректно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство моста через речку Чаглинка в селе Заречное Садового сельского округа Зерендинского района
18503,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
33600,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Зеренда Зерендинского района
33600,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
438799,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71833,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
69485,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1900,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
448,0
Отдел строительства района (города областного значения)
293975,0
Строительство водопроводных сетей к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района

51271,8
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы құрылысына электрберу желілерінің құрылысы
37946,2
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы Жанайдар Мусин көшесі бойынша 39 "А" М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектепке спорт зал құрылысымен оқу корпусының ғимаратын қайта жаңғыртуға
204757,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

51271,8
Строительство сетей электроснабжения к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
37946,2
На реконструкцию здания учебного корпуса со строительством спортивного зала средней общеобразовательной школы имени М.Габдуллина по улице Жанайдара Мусина 39 "А" в селе Зеренда, Зерендинского района
204757,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

22572,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9382,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7583,0
Облыстық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

22572,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
9382,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
7583,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие рынка труда

3607,5
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2000,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
7 қосымша
2018 жылға ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары

3607,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
2000,0
Приложение 6
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 21 декабря 2017 года
№ 17-134
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 7
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 21 декабря 2017 года
№ 17-134
Бюджетные программы села, сельских округов на 2018 год