Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/12 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі № 1/17 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 шілдеде № 6023 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5698 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарында аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 560 071,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 206 158,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 670,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 188,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 325 055,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 521 827,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 706,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 246,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 540,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 64 957,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 65 057,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-56 419,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 419,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
С.Мамыраемов
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының
әкімінің м.а.
Б.Сембаев

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 1/12 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июля 2017 года № 1/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июля 2017 года № 6023
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 1/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5698, опубликовано 19 января 2017 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 560 071,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 206 158,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 670,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 188,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 325 055,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 521 827,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 706,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 246,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 540,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 64 957,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 65 057,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 56 419,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 419,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
С.Мамыраемов
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. акима
Коргалжынского района
Б.Сембаев

4 173,2
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
31 284,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11 636,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 067,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 569,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 648,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 458,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
8 190,3
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
30 254,7
1
Отын және энергетика
30 254,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30 254,7
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
30 254,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
128 655,4
1
Ауыл шаруашылығы
108 230,1
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 480,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 480,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
92 750,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 530,1
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
50 310,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс - шараларды өткізу
815,0
011
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізу
30 095,0
6
Жер қатынастары
10 371,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 371,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 371,3
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10 054,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 054,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 054,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 992,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 992,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 992,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

4 173,2
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
31 284,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11 636,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6 067,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 569,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 648,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 458,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 190,3
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
30 254,7
1
Топливо и энергетика
30 254,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30 254,7
019
Развитие теплоэнергетической системы
30 254,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
128 655,4
1
Сельское хозяйство
108 230,1
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 480,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 480,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
92 750,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 530,1
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
50 310,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
815,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30 095,0
6
Земельные отношения
10 371,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 371,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 371,3
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 054,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 054,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 054,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 992,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 992,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 992,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

1 395
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 696
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
155 825
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
155 825
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
155 825
Бюджеттік несиелер
44 246
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
44 246
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
44 246
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 10 шілдедегі
№ 1/17 шешіміне
3 қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1/12 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
549 933,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
372 702,1
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 707,1
Бiлiм беру объектілерінің күрделi жөндеуіне
8 000,0
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
3 523,2
суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
574,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
267 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
Елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
37 000,0
Сумен жабдықтауды жөндеуге
200 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
80 405,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
30 095,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
50 310,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 590,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
5 200,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға арналған
2 390,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 000,0
Мәдениет объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
4 000,0
Нысаналы даму трансферттерi

1 395
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1 696
Целевые трансферты на развитие
155 825
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
155 825
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
155 825
Бюджетные кредиты
44 246
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44 246
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
44 246
Приложение 3
к решению Коргалжыного
районного маслихата
от 10 июля 2017 года
№ 1/17
Приложение 5
к решению Коргалжыного
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года
№ 1/12
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов на 2017 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
549 933,9
Целевые текущие трансферты
372 702,1
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
13 707,1
На капитальные ремонты объектов образования
8 000,0
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
3 523,2
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
574,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
267 000,0
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
37 000,0
На ремонт системы водоснабжения
200 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
80 405,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
30 095,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
50 310,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 590,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 200,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
2 390,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 000,0
На укрепление материально-технической базы объектов культуры
4 000,0
Целевые трансферты на развитие