2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6313 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 035,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 264,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге; трансферттер түсімі – 92 303,0 мың теңге;
2) шығындар – 129 035,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 24/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 92303,0 мың теңге сомада қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2017 жылғы 25 желтоқсан
Сандықтау аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандығы

О бюджете сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 17/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6313.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 035,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 468,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 264,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 303,0 тысячи тенге;
2) затраты – 129 035,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2018 № 24/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Балкашинского сельского округа на 2018 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 92 303,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь
районного маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года