Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 4781 "Ақтөбе қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 763 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 5319 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 4781 "Ақтөбе қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4651 тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары Ж.Ж.Зинеге жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І.Испанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 4 декабря 2015 года № 4781 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов города Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 24 февраля 2017 года № 763. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 марта 2017 года № 5319
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 4 декабря 2015 года № 4781 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4651, опубликованное 31 декабря 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Зине Ж.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города И.Испанов