2018-2020 жылдарға арналған Новый ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 269 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5870 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 361 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 361 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Новый ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 87 109,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 562,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 302,7 мың теңге;
2) шығындар – 87 109,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 04.06.2018 № 352 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1 бабына сәйкес, түсімдер Новый ауылдық округінің бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. "2018 - 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2018 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 28 284 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері – 15 274 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 33 745 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 405 теңге;

Об утверждении бюджета Нового сельского округа на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 21 декабря 2017 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 января 2018 года № 5870. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 361
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 361 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Нового сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 109,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 562,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 302,7 тысяч тенге;
2) затраты – 87 109,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 04.06.2018 № 352 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Зачислять полностью в доход бюджета Нового сельского округа поступления в соответствии со статей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018 - 2020 годы":
установлены:
с 1 января 2018 года:
1) Минимальный размер заработной платы – 28 284 тенге;
2) Размер государственной базовой пенсионной выплаты – 15 274 тенге;
3) Минимальный размер пенсии – 33 745 тенге;
4) Месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 405 тенге.

5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 28 284 теңге.
4. 2018 жылға арналған Новый ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
18 325,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға.
Ескерту. 4 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 04.06.2018 № 352 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) Величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 28 284 тенге.
4. Учесть в бюджете Нового сельского округа на 2018 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
18 325,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 04.06.2018 № 352 (вводится в действие с 01.01.2018).

5. Ақтөбе қаласының бюджетінен 2018 жылға арналған Новый ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 63 977,7 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 5 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 04.06.2018 № 352 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
Н. Махамбетов С.Шынтасова

5. Предусмотреть в бюджете Нового сельского округа на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из бюджета города Актобе в сумме 63 977,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 04.06.2018 № 352 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
Н. Махамбетов С. Шинтасова