Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 97 "Әйтеке би ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 246 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 5817 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 20.01.2021 № 06 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9, 27 баптарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 тіркелген бұйрығына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 97 "Әйтеке би ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5531 тіркелген, 2017 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі қаулының 1 тармағында:
екінші абзацтағы "рабочих" сөзі "работников" сөзімен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "рабочих мест" сөздері "работников" сөзімен ауыстырылсын.
2. "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Мулькаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ибрашов

О внесении изменений в постановление акимата Айтекебийского района от 25 мая 2017 года № 97 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Айтекебийскому району"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 21 декабря 2017 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 января 2018 года № 5817. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 20 января 2021 года № 06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 20.01.2021 № 06 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказа Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010, акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айтекебийского района от 25 мая 2017 года № 97 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Айтекебийскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5531, опубликованное 22 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1 постановления на русском языке:
в абзаце втором слово "рабочих" заменить словом "работников";
в абзаце третьем слова "рабочих мест" заменить словом "работников".
2. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мулькаева Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Ибрашов