Байғанин ауданының Ащы селолық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 10 "Ащы ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 13 наурызда № 5312 болып тіркелді.
Ескерту. Деректемелерінде, тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша орыс тілінде "Ащинского" сөзі "Ащынского" сөзімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Байғанин ауданының Ащы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданының Ащы селолық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 10 "Ащы ауылдық округінің көшелеріне атау беру" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-127 тіркелген, 2011 жылғы 13 қарашада "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ащы ауылдық округінің Ноғайты ауылының көшелеріне атаулар беру туралы";
1 тармағының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ащы ауылдық округінің Ноғайты ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ащы ауылдық округінің әкімі Н. Жанин

О внесении изменений в решение акима Ащынского сельского округа Байганинского района от 14 октября 2011 года № 10 "О наименовании улиц Ащынского сельского округа"
Решение акима Ащынского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 27 февраля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 марта 2017 года № 5312.
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "Ащинского" заменено словом "Ащынского", текст на казахском языке не меняется решением акима Ащынского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Ащынского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ащынского сельского округа Байганинского района от 14 октября 2011 года № 10 "О наименовании улиц Ащынского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-127, опубликованное 13 ноября 2011 года в газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
в реквизитах решения на казахском языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық";
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О присвоении наименованиий улицам села Ногайты Ащынского сельского округа";
абзац первый пункта 1 изложить в новой редакции:
"1. Присвоить следующие наименования улицам села Ногайты Ащынского сельского округа:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ащынского сельского округа Н. Жанин