Байғанин ауданы Жаңажол селолық округі әкімінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 3 "Жаңажол ауылдық округі құрамындағы бөліктеріне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5479 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Коституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Коституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Байғанин ауадын Жаңажол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Жаңажол селолық округі әкімінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 3 "Жаңажол ауылдық округі құрамындағы бөліктеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-4-123 тіркелген, 2011 жылғы 03 қарашада "Жем Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі деректемелерінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңажол ауылдық округінің әкімі К.Конкаев

О внесении изменения в решение акима Жанажолского сельского округа Байганинского района от 5 октября 2011 года № 3 "О наименовании составных частей Жанажолского сельского округа"
Решение акима Жанажолского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 25 апреля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 мая 2017 года № 5479
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Жанажолского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанажолского сельского округа Байганинского района от 5 октября 2011 года № 3 "О наименовании составных частей Жанажолского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-123, опубликованное 03 ноября 2011 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
в реквизитах указанного решения на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанажолского сельского округа К.Конкаев