Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 69 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 наурызда № 5303 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 64 "Ырғыз ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3561 тіркелген, 2013 жылғы 30 сәуірде аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 185 "Ырғыз ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 29 наурыздағы № 64 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4358 тіркелген, 2015 жылғы 25 маусымдағы "Керек.info" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: Қ. БӨЛЕК
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ

О признании утратившими силу некоторых решений Иргизского районного маслихата
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 20 февраля 2017 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2017 года № 5303
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующих решений Иргизского районного маслихата:
1) Решение Иргизского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 64 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Иргизском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3561, опубликованное 30 апреля 2013 года в районной газете "Ырғыз");
2) Решение Иргизского районного маслихата от 20 мая 2015 года № 185 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 марта 2013 года № 64 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Иргизском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4358, опубликованное 25 июня 2015 года в газете "Актобе таймс").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата: К. БУЛЕК
Секретарь районного маслихата: К. КОСАЯКОВ