Қарғалы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 155 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 5524 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 244 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 21.12.2022 № 244 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Каргалинском районе
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 22 мая 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июня 2017 года № 5524. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21 декабря 2022 года № 244
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21.12.2022 № 244 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148) акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: