Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 175 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 5661 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5212 тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшасында:
кірістер-
"3 897 634" деген сандар "3 958 000" деген сандармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша –
"489 751" деген сандар "570 848" деген сандармен ауыстырылсын,
салықтық емес түсімдер бойынша –
"38 249" деген сандар "3 652" деген сандармен ауыстырылсын,
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша –
"3 000" деген сандар "10 500" деген сандармен ауыстырылсын,
трансферттер түсімдері бойынша-
"3 366 634" деген сандар "3 373 000" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар –
"3 988 488,2" деген сандар "4 048 854,2" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақта:
бесінші абзацтағы:
"19 338" деген сандар "18 358" деген сандармен ауыстырылсын;
7-1) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін:
1 450 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға;
2 047 мың теңге – жастар практикасына;
3 729 мың теңге – кадрларды кәсіптік дайындауға;
15 294 мың теңге –жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ш.Алимбаев Н.Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 15 қыркүйектегі
№175 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№88 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 15 сентября 2017 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 сентября 2017 года № 5661
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5212, опубликованное в эталонном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 февраля 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "3 897 634" заменить цифрами "3 958 000",
в том числе по:
налоговым поступлениям –
цифры "489 751" заменить цифрами "570 848",
неналоговым поступлениям –
цифры "38 249" заменить цифрами "3 652",
поступлениям от продажи основного капитала -
цифры "3 000" заменить цифрами "10 500",
поступлениям трансфертов -
цифры "3 366 634" заменить цифрами "3 373 000";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 988 488,2" заменить цифрами "4 048 854,2";
в пункте 7:
в абзаце пятом:
цифры "19 338" заменить цифрами "18 358";
подпункте 7-1) изложить в новой редакции:
"7-1. учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства:
1 450 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
2 047 тысяч тенге - на молодежную практику;
3 729 тысяч тенге – на профессиональную подготовку кадров;
15 294 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам.".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
маслихата маслихата
Ш.Алимбаев Н.Заглядова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 сентября 2017 года № 175
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 88
Бюджет Каргалинского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы