Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 19 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 71 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5384 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 139 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 02.03.2018 № 139 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында, мәтіні бойынша орыс тілінде "Хобдинского", "Хобдинский" сөздері "Кобдинского", "Кобдинский" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 19 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-143 тіркелген, 2012 жылдың 24 мамырында аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің атауындағы, мәтініндегі және қосымшасындағы "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің 2 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А.Борамбаев Ж.Ерғалиев

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 25 апреля 2012 года № 19 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2017 года № 5384. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 139
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 02.03.2018 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах, заголовке, по тексту решения на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинский" заменены словами "Кобдинского", "Кобдинский", текст на казахском языке не меняется решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 22.12.2017 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 25 апреля 2012 года № 19 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-143, опубликованное 24 мая 2012 года в районной газете "Қобда") следующие изменения:
в заголовке, тексте и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" заменить словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемері", "мөлшерлемелерінің";
пункт 2 решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
А.Борамбаев Ж.Ергалиев