Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 8 "Калиновка селосының көшелерінің атаулары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5774 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының кейбір Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Қобда ауданы Бегалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы Бегалы селолық округі әкімінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 8 "Калиновка селосының көшелерінің атаулары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-121 санымен тіркелген, 2017 жылғы 7 желтоқсанда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде, тақырыбында және мәтіні бойынша "селосының", "селолық" сөздері "ауылының", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Бегалы ауылдық округінің тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 31 мамырдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданы Бегалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бегалы ауылдық округінің әкімі Ю. Утянов

О внесении изменений в решение акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района от 14 июля 2011 года № 8 "О наименовании улиц села Калиновка"
Решение акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 21 декабря 2017 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 декабря 2017 года № 5774
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Бегалинского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района от 14 июля 2011 года № 8 "О наименовании улиц села Калиновка" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-121, опубликованное 7 декабря 2017 года) следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по тексту решения на казахском языке слова "селосының", "селолық" заменить словами "ауылының", "ауылдық";
преамбулу указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей Бегалинского сельского округа от 31 мая 2011 года № 1, аким Бегалинского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бегалинского сельского округа Ю. Утянов