Қарашай ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 5721 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 247, Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 397 "Мәртөк ауданының Коминтерн селосын Аққайын ауылы деп қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3322 болып тіркелген) бірлескен қаулысы және шешіміне сәйкес, ауылдық округ әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарашай ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1) Қарашай селолық округі әкімінің 2008 жылғы 26 қарашадағы № 1 "Қарашай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-62 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 желтоқсанда "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемесінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Қарашай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
мемлекеттік тіліндегі шешімнің мәтінінде "елді мекеніне" сөздері "ауылы" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің 3 тармағында "Коминтерн" сөзі "Аққайың" сөзімен ауыстырылсын.
2) Қарашай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі № 1 "Қарашай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-137 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 қарашада "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемесінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің деректемесінде "Карачевского" сөзі "Карачаевского" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Қарашай ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";

О внесении изменений в некоторые решения акима Карачаевского сельского округа
Решение акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17 ноября 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 декабря 2017 года № 5721
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Совместного постановления акимата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 247 и решения маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 397 "О переименовании села Коминтерн Мартукского района в село Аккайын" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3322) временно исполняющий обязанности акима сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима Карачаевского сельского округа следующие изменения:
1) в решение акима Карачаевского сельского округа от 26 ноября 2008 года № 1 "О присвоении наименования улицам населенных пунктов Карачаевского сельского округа" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-62, опубликованного 26 декабря 2008 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в реквизите решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административного-территориальном устройстве Республики Казахстан" аким Карачаевского сельского округа РЕШИЛ:";
в тексте решения на государственном языке слова "елді мекеніне" заменить словом "ауылы";
в пункте 3 решения слово "Коминтерн" заменить словом "Аккайын".
2) в решение акима Карачаевского сельского округа от 22 сентября 2011 года № 1 "О присвоении наименования улицам населенных пунктов Карачаевского сельского округа" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-137, опубликованного 10 ноября 2011 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в реквизите решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
в реквизите решения на русском языке слово "Карачевского" заменить словом "Карачаевского";
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административного-территориальном устройстве Республики Казахстан" временно исполняющий обязанности акима Карачаевского сельского округа РЕШИЛ:";

шешімнің 1 тармағының 1 және 2 тармақтары тиісінше 1) және 2) тармақшасы деп есептелінсін;
мемлекеттік тіліндегі шешімнің 1 және 2 тармағындағы "(Қаратаусай а.)", "(Аққайың а.)" сөздері "(Қаратаусай ауылы)", "(Аққайың ауылы)" сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарашай ауылдық округі әкiмiнің
міндетін уақытша атқарушы
Н. Оспанова

в пунктах 1 и 2 пункта 1 решения считать подпунктами 1) и 2) соответственно;
в пунктах 1 и 2 пункта 1 решения на государственном языке слова "(Қаратаусай а.)", "(Аққайың а.)" заменить словами "(Қаратаусай ауылы)", "(Аққайың ауылы)";
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Карачаевского сельского округа
Н. Оспанова