Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5427 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданының Жұрын ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жұрын ауылдық округінің әкімі Т.Абдірзақ
Мұғалжар ауданының
Жұрын ауылдық округі әкімінің
2017 жылғы 15 наурыздағы № 08 шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданының Жұрын ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер:
1) Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 12 "Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі Көбелей ауылының көшесіне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-75 тіркелген, 2008 жылдың 10 желтоқсанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінде:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 13 "Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі Көлденең Темір ауылының көшесіне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-76 тіркелген, 2008 жылдың 10 желтоқсанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінде:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 15 марта 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 апреля 2017 года № 5427
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Журынского селького округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Журынского сельского округа Абдірзақ Т.
Приложение
к решению акима
Журынского сельского округа
Мугалжарского района
от 15 марта 2017 года № 08
Вносимые изменения в некоторые решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района:
1) в решении акима Журынского сельского округа Мугалжарского района от 20 ноября 2008 года № 12 "О присвоении наименования улице села Кубелей Журынского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-75, опубликованное 10 декабря 2008 года в районной газете "Мұғалжар"):
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:";
2) в решении акима Журынского сельского округа Мугалжарского района от 20 ноября 2008 года № 13 "О присвоении наименования улице села Колденен Темир Журынского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-76, опубликованное 10 декабря 2008 года в районной газете "Мұғалжар"):
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
3) Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 14 "Жұрын ауылдық округі Изембет бекетінің көшесіне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-77 тіркелген, 2008 жылдың 10 желтоқсанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінде:
қазақ тіліндегі шешімнің атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі Изембет бекетінің көшесіне атау беру туралы";
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
4) Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 15 "Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі Тәжірибе ауылының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-78 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 желтоқсанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінде:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
5) Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 16 "Жұрын ауылдық округінің №53 Талдысай разъезінің көшесіне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-79 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 желтоқсанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінде:
шешімнің атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің № 53 разъезінің көшесіне атау беру туралы";
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:

"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:";
3) в решении акима Журынского сельского округа Мугалжарского района от 20 ноября 2008 года № 14 "О присвоении наименования улице станции Изембет Журынского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-77, опубликованное 10 декабря 2008 года в районной газете "Мұғалжар"):
заголовок решения на казахском языке изложить в следующей редакции:
"Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі Изембет бекетінің көшесіне атау беру туралы";
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:";
4) в решении акима Журынского сельского округа Мугалжарского района от 20 ноября 2008 года № 15 "О присвоении наименования улицам села Тажрибе Журынского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-78, опубликованное 10 декабря 2008 года в районной газете "Мұғалжар"):
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:";
5) в решении акима Журынского сельского округа Мугалжарского района от 20 ноября 2008 года № 16 "О присвоении наименования улице разъезда № 53 Талдысай Журынского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной
регистрации нормативных правовых актов № 3-9-79, опубликованное 10 декабря 2008 года в районной газете "Мұғалжар"):
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О присвоении наименования улице разъезда № 53 Журынского сельского округа Мугалжарского района";
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
бүкіл мәтіні бойынша "Талдысай" сөзі алынып тасталсын;
6) Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 30 "Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің Жұрын ауылындағы атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-150 болып тіркелген 2011 жылдың 26 қазанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінде:
орыс тіліндегі шешімнің деректемелеріндегі "аульного" сөзі тиісінше "сельского" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Жұрын ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".

"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:";
по всему тексту слово "Талдысай" исключить;
6) в решении акима Журынского сельского округа Мугалжарского района от 20 сентября 2011 года № 30 "О присвоении наименований безымянным улицам в селе Журын Журынского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-150, опубликованное 26 октября 2011 года в районной газете "Мұғалжар"):
в реквизитах решения на русском языке слово "аульного" заменить соответственно словом "сельского";
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения жителей села Журын, аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:".