Қайыңды селолық округі әкімінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 7 "Қайыңды селолық округінің құрамды бөліктерін атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 09 ақпандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 5270 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Респуликасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Қайыңды ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Қайыңды селолық округі әкімінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 7 "Қайыңды селолық округінің құрамды бөліктерін атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-10-166 тіркелген, 2012 жылғы 7 маусымда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі А. Мустафин

О внесении изменений в решение акима Каиндинского сельского округа от 17 апреля 2012 года № 7 "О наименований составных частей Каиндинского сельского округа"
Решение акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 09 февраля 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 февраля 2017 года № 5270
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каиндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каиндинского сельского округа от 17 апреля 2012 года № 7 "О наименований составных частей Каиндинского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-166, опубликованное 7 июня 2012 года в районной газете "Темір") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Каиндинского сельского округа А. Мустафин