2018-2020 жылдарға арналған Ш.Берсиев атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 155 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 5862 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ш.Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер                                                       45 069,8 мың теңге;
оның iшiнде:
салықтық түсiмдер                                                 1 753 мың теңге;
трансферттер түсiмi                                                 43 316,8 мың теңге;
2) шығындар                                                       45 069,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу                                     0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                                           0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу                                     0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо                                     0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу                                     0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)                               0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)                                           0 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 26.03.2018 № 175 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2018 № 231 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салық.
3. Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2018 жылғы 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері - 28 284 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 405 теңге;

Об утверждении бюджета сельского округа имени Ш.Берсиева на 2018-2020 годы
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 22 декабря 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 января 2018 года № 5862. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа имени Ш.Берсиева на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 45 069,8 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления 1 753 тысяч тенге;
поступления трансфертов 43 316,8 тысяч тенге;
2) затраты 45 069,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное
кредитование 0 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Уилского района Актюбинской области от 26.03.2018 № 175 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.12.2018 № 231 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог;
налог на транспортные средства.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018 - 2020 годы" установлено:
с 1 января 2018 года:
1) минимальный размер заработной платы - 28 284 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 405 тенге;

3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 28 284 теңге.
4. 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі - 41 489 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Б. Жұмырбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы:
Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 155 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Ш.Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті

3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 28 284 тенге.
4. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме - 41 489 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата: Б. Жумырбаев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение 1 к решению районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 155
Бюджет сельского округа имени Ш.Берсиева на 2018 год