2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 9 "Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 5399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 9 "Ш. Берсиев атындағы ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-97 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада "Ойыл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 1, 2, 3 тармақтарында "аула" сөзі "села" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығанақ Берсиев атындағы
ауылдық округ әкімі
А. Мубараков

О внесении изменений в решение от 20 сентября 2011 года № 9 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов сельского округа им. Ш. Берсиева"
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 17 марта 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2017 года № 5399
В соответствии Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким сельского округа имени Шыганака Берсиева РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева от 20 сентября 2011 года № 9 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов сельского округа им. Ш.Берсиева" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3-11-97, опубликованное 17 ноября 2011 года в районной газете "Ойыл") следующие изменения:
в пунктах 1, 2, 3 указанного решения на русском языке слово "аула" заменить словом "села".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Шыганака Берсиева
А. Мубараков