Хромтау ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 1 "Хромтау ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 5466 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 1 "Хромтау ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3800 тіркелген, 2014 жылғы 19 наурызда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Жаконовқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі А. Бердалин
Келісілді:
Хромтау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________ С. Сагимбаев
Хромтау ауданы әкімінің
2017 жылғы 14 сәуірдегі
№ 2 шешіміне қосымша
Хромтау ауданы әкімінің
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Хромтау ауданы аумағындағы сайлау учаскелерi
№ 447 сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Әйтеке би көшесі, 67, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 38-4-95.
Ақжар ауылының шекарасында.
№ 448 сайлау учаскесі
Жазық бекеті, Бірлік көшесі, 2, бастауыш мектеп ғимараты, телефон: 78-3-10.
Жазық бекетінің шекарасында.
№ 449 сайлау учаскесі
Табантал ауылы, Табантал көшесі, 62, ауылдық клуб ғимараты, телефон: 77-8-90.
Табантал, Жайлаусай, Бақай ауылдарының шекараларында.
№ 451 сайлау учаскесі
Коптоғай ауылы, Көптоғай көшесі, № 21 үй, телефон: 78-9-43.
Көптоғай ауылының шекарасында.
№ 452 сайлау учаскесі
Тассай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 77-7-17.
Тассай ауылының шекарасында.
№ 453 сайлау учаскесі
Көкпекті ауылы, Желтоқсан көшесі, 11, ескі мектеп ғимараты, телефон: 78-4-04.
Көкпекті ауылының шекарасында.
№ 454 сайлау учаскесі
Никельтау ауылы, Мектеп көшесі 2, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 71-1-49.
Никельтау ауылының шекарасында.
№ 455 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Хромтауского района от 17 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Хромтауского района
Решение акима Хромтауского района Актюбинской области от 14 апреля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 апреля 2017 года № 5466
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Хромтауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Хромтауского района от 17 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Хромтауского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3800, опубликованное 19 марта 2014 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района С. Жаконова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бердалин
Согласовано:
Председатель Хромтауской
районной территориальной
избирательной комиссий
___________ С. Сагимбаев
Приложение к решению
акима Хромтауского района
от 14 апреля 2017 года № 2
Приложение к решению
акима Хромтауского района
от 17 февраля 2014 года № 1
Избирательные участки на территории Хромтауского района
Избирательный участок № 447
село Акжар, улица Айтеке би, 67, здание сельского дома культуры, телефон: 38-4-95.
В границе села Акжар.
Избирательный участок № 448
станция Жазык, улица Бірлік, 2, здание начальной школы, телефон: 78-3-10.
В границе станции Жазык.
Избирательный участок № 449
село Табантал, улица Табантал, 62, здание сельского клуба, телефон: 77-8-90.
В границах сел Табантал, Жайлаусай, Бакай.
Избирательный участок № 451
село Коптогай, улица Коптогай, дом № 21, телефон: 78-9-43.
В границе села Коптогай.
Избирательный участок № 452
село Тассай, улица Бейбітшілік, 16, здание сельского дома культуры, телефон: 77-7-17.
В границе села Тассай.
Избирательный участок № 453
село Кокпекты, улица Желтоқсан, 11, здание старой школы, телефон: 78-4-04.
В границе села Кокпекты.
Избирательный участок № 454
село Никельтау, улица Мектеп 2, здание сельского дома культуры, телефон: 71-1-49.
В границе села Никельтау.
Избирательный участок № 455

Қызылсу ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 7, орта мектеп ғимараты, телефон: 79-9-41.
Қызылсу ауылының шекарасында.
№ 456 сайлау учаскесі
Сарысай ауылы, Валерий Величко көшесі, 34, ауылдық клуб ғимараты, телефон: 79-8-48.
Сарысай ауылының шекарасында.
№ 457 сайлау учаскесі
Абай ауылы, Мектеп көшесі, 17, орта мектеп ғимараты, телефон: 78-6-05.
Абай, Жарбұтақ, Аралтөбе, Тассай ауылдарының шекараларында.
№ 458 сайлау учаскесі
Құдықсай ауылы, Мектеп көшесі, 1, негізгі мектеп ғимараты, телефон: 77-5-58.
Құдықсай ауылының шекарасында.
№ 459 сайлау учаскесі
Ойсылқара ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1, ескі мектеп ғимараты, телефон: 77-4-78.
Ойсылқара ауылының шекарасында.
№ 460 сайлау учаскесі
Қопа ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі, 22, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 77-4-86.
Қопа ауылының шекарасында.
№ 461 сайлау учаскесі
Тамды ауылы, Ардагерлер көшесі, 1, орта мектеп ғимараты, телефон: 77-5-12.
Тамды ауылының шекарасында.
№ 462 сайлау учаскесі
Аққұдық ауылы, Құрманғали Оспанов көшесі, 13, орта мектеп ғимараты, телефон: 79-0-85.
Аққұдық, Қатынадыр ауылдарының шекараларында.
№ 463 сайлау учаскесі
Көктау ауылы, Нұрлы-көш көшесі, 37а, орта мектеп ғимараты, телефон: 79-7-18.
Көктау, Қарабаз ауылдарының шекараларында.
№ 465 сайлау учаскесі
Майтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі, 21, орта мектеп ғимараты, телефон: 79-0-86.
Майтөбе ауылының шекарасында.
№ 466 сайлау учаскесі
Көктерек ауылы, Бейбітшілік көшесі, 27, ескі медициналық пункт ғимараты, телефон: 77-2-88.
Көктерек ауылының шекарасында.
№ 467 сайлау учаскесі
Бөгетсай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 9, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 47-0-99.
Бөгетсай, Шіліктісай ауылдарының шекараларында.
№ 468 сайлау учаскесі
Талдыбұлақ ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 3-1 үй, телефон: 77-5-25.
Талдыбұлақ ауылының шекарасында.
№ 469 сайлау учаскесі
Қарлау ауылы, Абай көшесі, 1, бастауыш мектеп ғимараты, телефон: 77-5-65.
Қарлау ауылының шекарасында.
№ 470 сайлау учаскесі
Тасөткел ауылы, Сай көшесі, 24, ауылдық клуб ғимараты, телефон: 76-0-98.
Тасөткел ауылының шекарасында.
№ 471 сайлау учаскесі
Ақтасты ауылы, Ащы көшесі, № 5 үй, телефон: 76-0-88.
Ақтасты ауылының шекарасында.
№ 472 сайлау учаскесі
Ақбұлақ ауылы, Бұлақ көшесі, № 14 үй, телефон: 76-0-12.
Ақбұлақ ауылының шекарасында.
№ 473 сайлау учаскесі
Дөң ауылы, Байғанин көшесі, 13, орта мектеп ғимараты, телефон: 41-2-25.
Дөң ауылының шекарасында.
№ 474 сайлау учаскесі
Оңғар ауылы, Адыр көшесі 27, орта мектеп ғимараты, телефон: 77-5-75.
Оңғар ауылының шекарасында.
№ 475 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, Бейбітшілік көшесі, 30, "Кеншілер" мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 34-6-01.

село Кызылсу, улица Ыбырая Алтынсарина 7, здание средней школы, телефон: 79-9-41.
В границе села Кызылсу.
Избирательный участок № 456
село Сарысай, улица Валерия Величко 34, здание сельского клуба, телефон: 79-8-48.
В границе села Сарысай.
Избирательный участок № 457
село Абай, улица Мектеп 17, здание средней школы, телефон: 78-6-05.
В границах сел Абай, Жарбутак, Аралтобе, Тассай.
Избирательный участок № 458
село Кудуксай, улица Мектеп 1, здание основной школы, телефон: 77-5-58.
В границе села Кудуксай.
Избирательный участок № 459
село Ойсылкара, улица Бейбітшілік 1, здание старой школы, телефон: 77-4-78.
В границе села Ойсылкара.
Избирательный участок № 460
село Копа, улица Маншук Маметовой 22, здание сельского дома культуры, телефон: 77-4-86.
В границе села Копа.
Избирательный участок № 461
село Тамды, улица Ардагерлер 1, здание средней школы, телефон: 77-5-12.
В границе села Тамды.
Избирательный участок № 462
село Аккудук, улица Курмангали Оспанова 13, здание средней школы, телефон: 79-0-85.
В границах сел Аккудук, Катынадыр.
Избирательный участок № 463
село Коктау, улица Нурлы-кош 37а, здание средней школы, телефон: 79-7-18.
В границах сел Коктау, Карабаз.
Избирательный участок № 465
село Майтобе, улица Желтоксан 21, здание средней школы, телефон: 79-0-86.
В границе села Майтобе.
Избирательный участок № 466
село Коктерек, улица Бейбітшілік 27, здание старого медицинского пункта, телефон: 77-2-88.
В границе села Коктерек.
Избирательный участок № 467
село Богетсай, улица Алии Молдагуловой, 9, здание сельского дома культуры, телефон: 47-0-99.
В границах сел Богетсай, Шиликтисай.
Избирательный участок № 468
село Талдыбулак, улица Ыбырая Алтынсарина, дом № 3-1, телефон: 77-5-25.
В границе села Талдыбулак.
Избирательный участок № 469
село Карлау, улица Абая, 1, здание начальной школы, телефон: 77-5-65.
В границе села Карлау.
Избирательный участок № 470
село Тасоткель, улица Сай, 24, здание сельского клуба, телефон: 76-0-98.
В границе села Тасоткель.
Избирательный участок № 471
село Актасты, улица Ащы дом № 5, телефон: 76-0-88.
В границе села Актасты.
Избирательный участок № 472
село Акбулак, улица Булак дом № 14, телефон: 76-0-12.
В границе села Акбулак.
Избирательный участок № 473
село Дон, улица Байганина, 13, здание средней школы, телефон: 41-2-25.
В границе села Дон.
Избирательный участок № 474
село Онгар, улица Адыр 27, здание средней школы, телефон: 77-5-75.
В границе села Онгар.
Избирательный участок № 475
город Хромтау, улица Мира, 30, здание дома культуры "Горняков", телефон: 34-6-01.

Аманкелді көшесі: № 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 39;
Ахмет Байтұрсынов көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 18;
Шығанақ Берсиев көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Қазақстан көшесі: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26б, 27, 29, 31, 33, 37, 37а, 39, 41;
Дінмұхамед Қонаев көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13к, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
Юлия Куразова көшесі: № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 28, 28а;
Иван Мишин көшесі: № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 33г, 33ж, 33к, 33л, 33м, 34, 74;
Спорт көшесі: № 2, 2к, 3, 4, 4к, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12г, 13, 15, 17, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 22;
Иван Дуля көшесі: № 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Максим Горький көшесі: № 1, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17, 21, 23, 29, 40;
Әкімалы Қаржауов көшесі: № 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 60;
Анисим Конев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17к, 18, 19, 20, 20к, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 46, 50;
Құрманғазы көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36к, 37, 39, 39а, 40, 41, 41к, 42, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Дербісәлі Беркімбаев көшесі: № 1, 2, 3а, 4, 4а, 7, 8, 9, 10к, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Әйтеке би көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Жамбыл көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;

Улица Амангельди: № 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 39;
улица Ахмета Байтурсынова: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 18;
улица Шыганака Берсиева: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Казахстанская: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26б, 27, 29, 31, 33, 37, 37а, 39, 41;
улица Динмухамеда Конаева: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13к, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
улица Юлии Куразовой: № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 28, 28а;
улица Ивана Мишина: № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 33г, 33ж, 33к, 33л, 33м, 34, 74;
улица Спортивная: № 2, 2к, 3, 4, 4к, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12г, 13, 15, 17, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 22;
улица Ивана Дули: № 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Максима Горького: № 1, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17, 21, 23, 29, 40;
улица Акималы Каржауова: № 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 60;
улица Анисима Конева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17к, 18, 19, 20, 20к, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 46, 50;
улица Курмангазы: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36к, 37, 39, 39а, 40, 41, 41к, 42, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Дербисалы Беркимбаева: № 1, 2, 3а, 4, 4а, 7, 8, 9, 10к, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47,49;
улица Кайрата Рыскулбекова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Айтеке би: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Жамбыла: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 , 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;

Павел Долгов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Дорожная көшесі: № 1, 1а, 1к, 2, 2а, 2в, 2к, 3, 3а, 4, 5, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а;
Александр Матросов көшесі: № 11, 11а, 11к, 12, 18;
Дина Нұрпейісова көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 14;
Бейбітшілік көшесі: № 1;
Тахауи Ахтанов көшесі: № 1, 1а, 1к, 3, 3а, 3д, 3к, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 12, 15, 15а, 16, 20, 20а, 48, 50, 52, 52к, 53, 54, 55, 78, 78а, 79, 79а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 102а, 103, 104, 104а, 106а, 107, 108, 110;
Тельман Дәулеталин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
23 квартал көшесі: № 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1к, 1л, 1м, 1н, 1п, 1р, 1с, 1т, 1у, 1э, 1ф, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 2п, 106, 108, 108а.
№ 476 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, № 5 мектеп-гимназиясының ғимараты, Әйтеке би көшесі, 57, телефон: 24-4-09.
Әйтеке би көшесі: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 72; 74;
Айтжан Асанов көшесі: № 1, 1а, 1б, 1к, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Юрий Гагарин көшесі: № 1, 1а, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9д, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25к, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45к, 46, 47, 48, 49, 50, 50к, 51а, 52, 52к, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 70к, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80;
Жамбыл көшесі: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Павел Долгов көшесі: № 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Ақтөбе тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7;
Бибатпа Бекешова көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1;
8 Наурыз көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10;
Әліби Жәнгелдин көшесі: № 1, 1к, 2, 2а, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20к;
Бұжыр Иманғазин көшесі: № 1, 1а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Мәншүк Мәметова көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
Иван Панфилов көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Переездная көшесі: № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 15а, 15к, 16, 17, 18, 19;
Байзолла Алдияров көшесі: № 1, 3, 4, 4а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36к, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47/1, 47/2, 47б, 47в, 48, 48а, 48к, 49, 49к, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 62, 64, 66;

улица Павла Долгова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Дорожная: № 1, 1а, 1к, 2, 2а, 2в, 2к, 3, 3а, 4, 5, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а;
улица Александра Матросова: № 11, 11а, 11к, 12, 18;
улица Дины Нурпеисовой: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 14;
улица Мира: № 1;
улица Тахауи Ахтанова: № 1, 1а, 1к, 3, 3а, 3д, 3к, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 12, 15, 15а, 16, 20, 20а, 48, 50, 52, 52к, 53, 54, 55, 78, 78а, 79, 79а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 102а, 103, 104, 104а, 106а, 107, 108, 110;
улица Тельмана Даулеталина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица 23 квартал: № 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1к, 1л, 1м, 1н, 1п, 1р, 1с, 1т, 1у, 1э, 1ф, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 2п, 106, 108, 108а.
Избирательный участок № 476
город Хромтау, здание школы-гимназии № 5, улица Айтеке би, 57, телефон: 24-4-09.
Улица Айтеке би: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 72; 74;
улица Айтжана Асанова: № 1, 1а, 1б, 1к, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Юрия Гагарина: № 1, 1а, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9д, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25к, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45к, 46, 47, 48, 49, 50, 50к, 51а, 52, 52к, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 70к, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80;
улица Жамбыла: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Павла Долгова: № 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
переулок Актюбинский: № 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Бибатпы Бекешовой: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1;
улица 8 Марта: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10;
улица Алиби Жангельдина: № 1, 1к, 2, 2а, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20к;
улица Бужира Имангазина: № 1, 1а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Маншук Маметовой: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица Ивана Панфилова: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Переездная: № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 15а, 15к, 16, 17, 18, 19;
улица Байзоллы Алдиярова: № 1, 3, 4, 4а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36к, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47/1, 47/2, 47б, 47в, 48, 48а, 48к, 49, 49к, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 62, 64, 66;

Павел Лахно көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24к, 25, 25к, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 32, 33б, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 48, 54, 56, 60, 62;
Александр Пушкин көшесі: № 1, 1к, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Бейбітшілік көшесі: № 1а, 1б, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 16, 17, 17а, 17б, 18, 24, 25.
№ 477 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, № 1 орта мектеп ғимараты, Леонид Шиловский көшесі, 8, телефон: 21-6-64.
Леонид Шиловский көшесі: № 1, 3, 5, 7, 8, 10, 16, 18;
Ғазиза Жұбанова көшесі: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а;
Лев Толстой көшесі: № 1, 13, 14, 15, 16, 17;
Школьный көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9;
Мырзагерей Елкеев көшесі: № 1, 1а, 2, 5, 7, 7а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62.
№ 478 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, № 2 мектеп-гимназиясының ғимараты, Надежда Курченко көшесі, 1, телефон: 22-9-57.
Леонид Шиловский көшесі: № 9, 9а, 9б, 11, 13, 15, 17, 19.
№ 479 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, мектептен тыс білім беру орталығы ғимараты, Әлия Молдағұлова көшесі, 7, телефон: 22-1-30.
Әлия Молдағұлова көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі: № 34, 36, 38;
Молодежная көшесі: № 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 23;
Жеңіс даңғылы: № 8;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов көшесі: № 1, 3;
Шоқан Уәлиханов көшесі: № 5;
Абай даңғылы: № 2.
№ 480 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, тау-кен техникалық колледжінің ғимараты, Есет батыр көшесі, 9, телефон: 21-0-46.
Ғазиза Жұбанова көшесі: № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Леонид Шиловский көшесі: № 20, 22, 24, 26;
Подстанция көшесі: № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9;
Есет батыр көшесі: № 5, 5а, 7, 7а, 9а, 10, 12, 14, 16, 18;
Абай тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Шахтер көшесі: № 1, 1к, 3, 3а, 7;
Абай даңғылы: № 8, 9, 13;
Сергей Жутеев көшесі: № 8, 9, 9а, 10 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 45;
Дөң көшесі: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Бауыржан Момышұлы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 15, 17, 19, 20, 23;
Байсеркеш Нұрлыбаев көшесі: № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9в, 9г, 9к, 9м, 10, 11, 11б, 11в, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18к, 19, 19к, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31б, 32, 32а, 32к, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 45, 47, 47к, 49, 51, 53, 55, 57;

улица Павла Лахно: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24к, 25, 25к, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 32, 33б, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 48, 54, 56, 60, 62;
улица Александра Пушкина: № 1, 1к, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Мира: № 1а, 1б, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 16, 17, 17а, 17б, 18, 24, 25.
Избирательный участок № 477
город Хромтау, здание средней школы № 1, улица Леонида Шиловского, 8, телефон: 21-6-64.
Улица Леонида Шиловского: № 1, 3, 5, 7, 8, 10, 16, 18;
улица Газизы Жубановой: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а;
улица Льва Толстого: № 1, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Школьная: № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Мырзагерея Елкеева: № 1, 1а, 2, 5, 7, 7а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62.
Избирательный участок № 478
город Хромтау, здание школы-гимназии № 2, улица Надежды Курченко, 1, телефон: 22-9-57.
Улица Леонида Шиловского: № 9, 9а, 9б, 11, 13, 15, 17, 19.
Избирательный участок № 479
город Хромтау, здание центра внешкольного образования, улица Алии Молдагуловой, 7,
телефон: 22-1-30.
Улица Алии Молдагуловой: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
улица Кайрата Рыскулбекова: № 34, 36, 38;
улица Молодежная: № 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 23;
проспект Победы: № 8;
улица Есет батыра: № 1, 2, 4, 6;
улица Мухтара Ауезова: № 1, 3;
улица Шокана Уалиханова: № 5;
улица проспект Абая: № 2.
Избирательный участок № 480
город Хромтау, здание горнотехнического колледжа, улица Есет батыра, 9, телефон: 21-0-46.
Улица Газизы Жубановой: № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Леонида Шиловского: № 20, 22, 24, 26;
улица Подстанция: № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9;
улица Есет батыра: № 5, 5а, 7, 7а, 9а, 10, 12, 14, 16, 18;
переулок Абая: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Шахтерская: № 1, 1к, 3, 3а, 7;
проспект Абая: № 8, 9, 13;
улица Сергея Жутеева: № 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 45;
улица Донская: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Бауыржана Момышулы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 15, 17, 19, 20, 23;
улица Байсеркеша Нурлыбаева: № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9в, 9г, 9к, 9м, 10, 11, 11б, 11в, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18к, 19, 19к, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31б, 32, 32а, 32к, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 45, 47, 47к, 49, 51, 53, 55, 57;

Новая көшесі: № 1, 1/1, 2, 2/1, 2а, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 13/1, 13а, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24;
Привокзальная көшесі: № 1, 2;
Ыбырай Алтынсарин көшесі: № 1, 1а, 1б, 1в, 1к, 2, 3, 3а, 3б, 3к, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Теміржол көшесі: № 1, 2, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 7а, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15а, 16а, 21, 24, 25, 26, 28, 30.
№ 481 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, № 3 орта мектеп ғимараты, Абай даңғылы, 7, телефон: 21-4-22.
Абай даңғылы: № 1, 3, 4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 12;
Шоқан Уәлиханов көшесі: № 1, 3, 3а;
Лиза Чайкина көшесі: № 3, 5;
Ағайынды Жұбановтар көшесі: № 6.
№ 482 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, № 4 орта мектеп ғимараты, Мұхтар Әуезов көшесі, 5, телефон: 23-2-52.
Мұхтар Әуезов көшесі: № 7, 9, 11, 13, 15;
Ағайынды Жұбановтар көшесі: № 8, 10, 12, 14;
Лиза Чайкина көшесі: № 2, 4, 6;
Шоқан Уәлиханов көшесі: № 7.
№ 483 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Ақтөбе астық өнімдері комбинаты" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты, Окраина көшесі, 1А, телефон: 27-0-51.
Валерий Величко көшесі: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 2к, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 8, 10, 11, 13, 15, 16б, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б;
Халиолла Кенжалин көшесі: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 5б, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40к, 41, 41а, 42, 42а, 42к, 43, 44, 45, 46, 47;
Қуанышбай Омаров көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 7б, 7к, 8, 9а, 10, 11, 12, 13;
Целинная көшесі: № 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20к, 22, 22а, 28, 28а, 30, 32, 36, 38;
Заготзерно көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 5к, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Элеватор көшесі: № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 21, 28, 45;
Виктор Пацаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Подхоз көшесі: № 1, 4, 5а, 6;
Новая станция көшесі: № 1, 3/1к, 3/2, 3/3;
Асфальт көшесі: № 1, 1а, 2, 3, 3к, 4, 5, 5а, 5к, 6.
№ 484 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, № 6 мектеп-гимназиясының ғимараты, Мұхтар Әуезов көшесі, 12Б, телефон: 27-7-40.
Мұхтар Әуезов көшесі: № 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
Ағайынды Жұбановтар көшесі: № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 42, 42а, 44а, 46, 48, 54а;

улица Новая: № 1, 1/1, 2, 2/1, 2 а, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 13/1, 13 а, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24;
улица Привокзальная: № 1, 2;
улица Ыбырая Алтынсарина: № 1, 1а, 1б, 1в, 1к, 2, 3, 3а, 3б, 3к, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Железнодорожная: № 1, 2, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 7а, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15а, 16а, 21, 24, 25, 26, 28, 30.
Избирательный участок № 481
город Хромтау, здание средней школы № 3, проспект Абая, 7, телефон: 21-4-22.
проспект Абая: № 1, 3, 4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 12;
улица Шокана Уалиханова: № 1, 3, 3а;
улица Лизы Чайкиной: № 3, 5;
улица Братьев Жубановых: № 6.
Избирательный участок № 482
город Хромтау, здание средней школы № 4", улица Мухтара Ауезова, 5, телефон: 23-2-52.
Улица Мухтара Ауезова: № 7, 9, 11, 13, 15;
улица Братьев Жубановых: № 8, 10, 12, 14;
улица Лизы Чайкиной: № 2, 4, 6;
улица Шокана Уалиханова: № 7.
Избирательный участок № 483
город Хромтау, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Актюбинский комбинат хлебопродуктов", улица Окраина, 1а, телефон: 27-0-51.
Улица Валерия Величко: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 2к, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 8, 10, 11, 13, 15, 16б, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б;
улица Халиоллы Кенжалина: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 5б, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40к, 41, 41а, 42, 42а, 42к, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Куанышбая Омарова: № 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 7б, 7к, 8, 9а, 10, 11, 12, 13;
улица Целинная: № 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20к, 22, 22а, 28, 28а, 30, 32, 36, 38;
улица Заготзерно: № 1, 2, 3, 4, 5, 5к, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Элеваторная: № 1, 1 а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 21, 28, 45;
улица Виктора Пацаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Подхоз: № 1, 4, 5а, 6;
улица Новая станция: № 1, 3/1к, 3/2, 3/3;
улица Асфальтная: № 1, 1а, 2, 3, 3к, 4, 5, 5а, 5к, 6.
Избирательный участок № 484
город Хромтау, здание школы-гимназии № 6, улица Мухтара Ауезова, 12Б, телефон: 27-7-40.
Улица Мухтара Ауезова: № 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Братьев Жубановых: № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 42, 42а, 44а, 46, 48, 54а;

Достық көшесі: № 1, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 15/1, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31а, 31б, 32, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 42;
Республика көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 21, 24, 26, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 139, 144;
Амантай Әліпов көшесі: № 1, 1а, 1г, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 24, 28, 30;
Болашақ көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 20;
Жастар көшесі: № 1, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21;
Наурыз көшесі: № 1а, 5, 6, 7, 11, 19, 21, 27, 29, 29а, 31;
Желтоқсан көшесі: № 4, 5, 7, 7а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16;
Көктем көшесі: № 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17;
Мереке көшесі: № 1, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 19, 20;
Марат Оспанов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

улица Достык: № 1, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 15/1, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31а, 31б, 32, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 42;
улица Республики: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 21, 24, 26, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 139, 144;
улица Амантая Алипова: № 1, 1а, 1г, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 24, 28, 30;
улица Болашак: № 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 20;
улица Жастар: № 1, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21;
улица Наурыз: № 1а, 5, 6, 7, 11, 19, 21, 27, 29, 29а, 31;
улица Желтоксан: № 4, 5, 7, 7а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16;
улица Коктем: № 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17;
улица Мереке: № 1, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 19, 20;
улица Марата Оспанова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.