Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 268 "Ақтөбе облысының Шалқар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 97 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 5502 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 122 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 14.05.2018 № 122 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 268 "Ақтөбе облысының Шалқар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4660 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтарда аудандық "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Шотановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Б. Қаниев
Келісілді:
"Ақтөбе облысының жолаушылар көлiгi
және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А. Османгалиев

О внесении изменения в постановление акимата Шалкарского района от 04 декабря 2015 года № 268 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Шалкарскому району Актюбинской области"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 15 мая 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 мая 2017 года № 5502. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 14 мая 2018 года № 122
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 14.05.2018 № 122 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 04 декабря 2015 года № 268 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Шалкарскому району Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4660, опубликованное 16 января 2016 года в районной газете "Шежірелі өлке") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Е. Шотанова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Каниев
Согласовано:
Руководитель ГУ "Управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"
А. Османгалиев