Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 25-127 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 12 желтоқсанда № 4410 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 15 қарашадағы № 745 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 340 412 311 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 42 438 401 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 709 718 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 41 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері 295 222 692 мың теңге;
2)шығындар 329 159 794 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 8 762 723 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 13 244 893 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4 482 170 мың теңге;
4)қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 10 788 245 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 10 788 245 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 298 451 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 298 451 мың теңге.";
7-тармақтағы:
"32 184 924" саны "36 437 281" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" деген жолдағы "235 484" саны "137 860" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" деген жолдағы "23 780 281" саны "23 778 545" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" деген жолдағы "945 806" саны "1 355 565" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 5 декабря 2017 года № 25-127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2017 года № 4410
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2017 года № 745 "О внесений изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы" от 9 декабря 2016 года № 11-54 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4030, опубликован 5 января 2017 года в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1)доходы 340 412 311 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 42 438 401 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 2 709 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 41 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 295 222 692 тысячи тенге;
2) затраты 329 159 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 762 723 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 13 244 893 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 4 482 170 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 10 788 245 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 10 788 245 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 298 451 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 298 451 тысяч тенге.";
в пункте 7:
цифры "32 184 924" заменить на цифры "36 437 281";
в строке "образование" цифры "235 484" заменить на цифры "137 860";
в строке "здравоохранение" цифры "23 780 281" заменить на цифры "23 778 545";
в строке "социальную помощь" цифры "945 806" заменить на цифры "1 355 565";

"халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу уақытында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз етуге" деген жолдағы "56 947" саны "54 584" санына ауыстырылсын;
"агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға" деген жолдағы "71 400" саны "4 715" санына ауыстырылсын;
"агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға" деген жолдағы "23 535" саны "16 255" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға" деген жолдағы "901 425" саны "953 588" санына ауыстырылсын;
"дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге 6 275 мың теңге;" деген жолы алынып тасталсын;
"ішкі істер органдарының әкімшілік полиция қызметкерлерін оқытуға 1 163 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге 359 381 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға 4 223 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға 2 448 250 мың теңге;
инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеуге 7 262 948 мың теңге;";
8-тармақтағы:
"40 481 566" саны "36 437 281" санына ауыстырылсын;
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға" деген жолдағы "11 262 278" саны "11 726 449" санына ауыстырылсын;
"көліктік инфрақұрылымды дамытуға" деген жолдағы "909 771" саны "408 691" санына ауыстырылсын;
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға" деген жолдағы "1 462 612" саны "1 334 830" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін салуға 19 190 480 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"денсаулық сақтау объектілерін салуға және сейсмикалық күшейтуге 120 000 мың теңге;
тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға 2 822 577 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 1 559 096 мың теңге;";
16-тармақтағы:

в строке "обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения" цифры "56 947" заменить на цифры "54 584";
в строке "на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" цифры "71 400" заменить на цифры "4 715";
в строке "на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" цифры "23 535" заменить на цифры "16 255" ;
в строке "на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" цифры "901 425" заменить на цифры "953 588";
строку "проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации 6 275 тысяч тенге;" исключить;
после строки "обучение сотрудников админстративной полиции органов внутренних дел 1 163 тысячи тенге;" дополнить следующими строками:
"повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел 359 381 тысяча тенге;
субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения 4 223 тысячи тенге;
субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства 2 448 250 тысяч тенге;
возмещение части расходов, понесенных субьектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях 7 262 948 тысяч тенге;";
в пункте 8:
цифры "40 481 566" заменить на цифры "36 437 281";
в строке "проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "11 262 278" заменить на цифры "11 726 449";
в строке "развитие транспортной инфраструктуры" цифры "909 771" заменить на цифры "408 691";
в строке "развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" цифры "1 462 612" заменить на цифры "1 334 830";
после строки "строительство объектов образования 19 190 480 тысячи тенге;" дополнить следующими строками:
"строительство и сейсмоусиление объектов здравоохранения 120 000 тысяч тенге;
формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры 2 822 577 тысяч тенге;
проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 1 559 096 тысяч тенге;";
в пункте 16:

"14 522 538" саны "14 454 071" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Ибраимова
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

цифры "14 522 538" заменить на цифры "14 454 071".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Р. Ибраимова
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов
Приложение

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы "5" желтоқсандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-127 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алматы облысының 2017 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
I. Кірістер

к решению маслихата Алматинской области от "5" декабря 2017 года №25-127 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата №11-54 "Об областном от 9 декабря 2016 года бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года№11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

150 074
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 573 190
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
941 977
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 705 628
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
162 503
4
Емханалар
3 794 400
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 794 400
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 178 535
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
292 718
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
323 147
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
4 272 463
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 272 463
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 232 233
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40 230
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
6 728 518
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 728 518
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 227
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
804 553
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 850
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
280 385
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
516
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 508 987
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 332 848
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 698 399
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 046 398
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
593 285
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

150 074
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 573 190
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
941 977
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 705 628
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
162 503
4
Поликлиники
3 794 400
253
Управление здравоохранения области
3 794 400
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 178 535
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
292 718
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
323 147
5
Другие виды медицинской помощи
4 272 463
253
Управление здравоохранения области
4 272 463
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 232 233
029
Областные базы спецмедснабжения
40 230
9
Прочие услуги в области здравоохранения
6 728 518
253
Управление здравоохранения области
6 728 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 227
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
804 553
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 850
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
280 385
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
516
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 508 987
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 332 848
1
Социальное обеспечение
3 698 399
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 046 398
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
593 285
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

1 349 868
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
233 060
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
423 336
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
446 849
261
Облыстың білім басқармасы
647 001
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
570 588
037
Әлеуметтік сауықтандыру
76 413
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
5 000
2
Әлеуметтiк көмек
701 865
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
701 865
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
701 865
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 932 584
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 829 617
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 881
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 810
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
68 797
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 534
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 921 812
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 513
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
417 465
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 580
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

1 349 868
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
233 060
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
423 336
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
446 849
261
Управление образования области
647 001
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
570 588
037
Социальная реабилитация
76 413
271
Управление строительства области
5 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
5 000
2
Социальная помощь
701 865
256
Управление координации занятости и социальных программ области
701 865
003
Социальная поддержка инвалидов
701 865
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 932 584
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 829 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
114 881
007
Капитальные расходы государственного органа
2 810
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
68 797
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 534
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 921 812
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 513
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
417 465
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 580
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

100 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80 518
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 109 907
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 700
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 700
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
73 237
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 719
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 518
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25 155 602
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17 703 981
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
5 016
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
5 016
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17 694 446
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 389 326
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 305 120
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 519
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
4 519
2
Коммуналдық шаруашылық
7 451 621
271
Облыстың құрылыс басқармасы
205 149
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
205 149
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 246 472
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 095
004
Елдi мекендердi газдандыру
294 000
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 665
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 375 826
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

100 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80 518
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 109 907
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 700
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 700
270
Управление по инспекции труда области
73 237
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 719
003
Капитальные расходы государственного органа
6 518
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25 155 602
1
Жилищное хозяйство
17 703 981
251
Управление здравоохранения области
5 016
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
5 016
271
Управление строительства области
17 694 446
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 389 326
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
14 305 120
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 519
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
4 519
2
Коммунальное хозяйство
7 451 621
271
Управление строительства области
205 149
030
Развитие коммунального хозяйства
205 149
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 246 472
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
123 095
004
Газификация населенных пунктов
294 000
005
Капитальные расходы государственного органа
3 665
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 375 826
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
121 410
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
695 387
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 204
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
460 561
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
175 622
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
513 095
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
39 622
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
473 473
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
10 589 974
1
Отын және энергетика
1 742 291
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 742 291
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 309 570
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
432 721
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
8 847 683
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 847 683
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
8 847 683
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
36 808 794
1
Ауыл шаруашылығы
32 757 683
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
29 608 697
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 259
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
994 401
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 216
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
464 126
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
132 798
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 537 689
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу

005
Капитальные расходы государственного органа
9 500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
121 410
273
Управление культуры, архивов и документации области
695 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
59 204
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
460 561
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
175 622
283
Управление по вопросам молодежной политики области
513 095
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
39 622
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
473 473
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10 589 974
1
Топливо и энергетика
1 742 291
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 742 291
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 309 570
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
432 721
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
8 847 683
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 847 683
071
Развитие газотранспортной системы
8 847 683
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
36 808 794
1
Сельское хозяйство
32 757 683
255
Управление сельского хозяйства области
29 608 697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
121 259
002
Поддержка семеноводства
994 401
003
Капитальные расходы государственных органов
10 216
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
464 126
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
132 798
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 537 689
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них

12 061
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
86 324
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
416 725
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
50 160
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 253
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 342 476
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
156 108
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 262 948
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
14 334 463
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
4 715
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
16 255
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
953 588
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
149 862
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
487 808
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
8 850
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
16 332
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 280
271
Облыстың құрылыс басқармасы
846 956
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
846 956
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 302 030
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12 061
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
86 324
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
416 725
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
50 160
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 253
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 342 476
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
156 108
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 262 948
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
14 334 463
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
4 715
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
16 255
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
953 588
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
149 862
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
487 808
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
8 850
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16 332
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 280
271
Управление строительства области
846 956
020
Развитие объектов сельского хозяйства
846 956
719
Управление ветеринарии области
2 302 030
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

5 946 618
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 719 088
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 719 088
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 876 641
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
33 614
028
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
11 950
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 518 883
9
Басқалар
2 227 530
120
Облыс әкімінің аппараты
339 336
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
339 336
257
Облыстың қаржы басқармасы
614 635
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
614 635
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
653 553
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
653 553
261
Облыстың білім басқармасы
98 231
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
98 231
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
196 576
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 351
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 425
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 800
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
325 199
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

5 946 618
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 719 088
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 719 088
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 876 641
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
33 614
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
11 950
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 518 883
9
Прочие
2 227 530
120
Аппарат акима области
339 336
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
339 336
257
Управление финансов области
614 635
012
Резерв местного исполнительного органа области
614 635
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
653 553
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
653 553
261
Управление образования области
98 231
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
98 231
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
196 576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
111 351
003
Капитальные расходы государственного органа
18 425
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
41 800
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
325 199
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах